2737
2739
عنوان

شوهرم عکس زنارو نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6207 بازدید | 32 پست

بابا حساسیت و کم کن .اینجوری فکر میکنه چه خبره و بدتر کنجکاوی میکنه یا لجت و در میاره ‌.جا جدا کردن محبت و سرد میکنه و مرد عادت میکنه .سعی کن تو اوج دعوام پیشش بخابی اما پشتتو کن تا نبینیش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم پیج تیمارستانو فالو داشت.یه سری گفت استوری های قشنگی داره.رفتم نگا کردم استوریاشو همش سینه و با.سن زن .همشون لختی.همشون با مایو.همه استوریا رقص با.سن با ممه.اصن یه وضی.انفالوش کردم.همه مردا همینن .اونیم ک میگه شوهرم اینطور نیس هنوز لو نرفته شوهرش

کاربر*دختر_تنها*
شوهرم پیج تیمارستانو فالو داشت.یه سری گفت استوری های قشنگی داره.رفتم نگا کردم استوریاشو همش سینه و ب ...

این عکسا چه ربطی به اون تیمارستانه داشت؟!

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2728
شوهرم پیج تیمارستانو فالو داشت.یه سری گفت استوری های قشنگی داره.رفتم نگا کردم استوریاشو همش سینه و ب ...

من خیلی روم اثر میزاره اعتماد به نفسمو میگیره ازش سرد میشم و بدم میاد 

لااقل پنهونی نگاه کنه من نبینم اعصابم خورد شه اعتماد به نفس نذاشته برام با این کارش

من چند بار تو سرچ هاش دیدم زیربار نمیره میگه دوستام رفتن بعدم میگه همه مردا میبینن مقابله به مثل خوبه من یبار اینکارو کردم شوهرم داغون شد خودش اعتراف کرد خوب نیست این‌کار و نمیکنه البته برای مدتی باز دوباره دیدم نگا کرده

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
این عکسا چه ربطی به اون تیمارستانه داشت؟!

پیجه تیمارستان یه پیج توی اینستاس.استوریاشو گفتم همه زنای لختی میزاره.از این بابت ک مردا همشون له له میزنن برا دیدن زنای ک.ون گنده و لختی..والاااا

کاربر*دختر_تنها*
2740

باهش صحبت کن،با مهربانی بگو چه چیزی از تو عکس ها می خوای که من ندارم، هر کار تو بگی من انجام میدم. 

بهش بگو نگاه کردن عکس نامحرم گناهه چون من دوستت دارم، دوست ندارم گناه کنی. چند وقت هم خیلی بهش احترام بذار، توجه کن و اگه این کار رو دیدی خودت بزن به غفلت. 

بعد ایشون به این کار معتاد شده نمیشه توقع داشت یکدفعه بذاره کنار. 

وقتش رو پر کن نره تو گوشی. هر وقت مواقعی تو خونست، تا خواست بره سمت گوشی لباس خوشکل بپوش عطر بزن بدو برو پیشش و.... 

مطمئنن تو جذاب تر از عکسی با عکس چه کار می تونه بکنه. 

هر روز مدل موهات و لباسهات عوص کن، رنگ موهات رو جدید کن. 

از همه مهمتر نذر کن خدا به حق فاطمه ی زهرا این مشکل شوهرت حل شه، چهل شب حدیث کسا بخون، یعنی چله شروع کن، کارهای گفتم همزمان شروع کن تا به خواست خدا و عنایت حضرت زهرا تاثیرش بیشتر شه. 

اولین قدم در همسرداری، زیاد کردن معنویت زن هست بعد بعد عاطفی بعد جنسی. اگه رابطه با خدا اصلاح بشه، خود خدا قول داده من رابطتون رو با مردم دیگه اصلاح می کنم. 

اللهم عجل لولیک الفرج. چه قدر در روزمرگی خود فرو رفته ایم، نبودنت شده عادتمان، یادمان رفته غیبتت بزرگترین غم عالم است، اینقدر بی خیال شدیم که از نبودنت سر به بیابان نمی گذاریم. خدایا کمک کن نائب بر حق امام زمان(رهبر عزیزم) را یاری کنیم و در رکاب آقا شهید بشیم. حاج قاسم همشهری عزیزم گفتند:دوست دارم کرمان همیشه با ولایت بماند، خدا کنه سردار بتونم به وصیتت عمل کنم. 
چجوری مقابله به مثل کردی؟ 

تو گوشیم تو اینستا پیج مرد و س ک س ی و... عمدا کاری کردم ببینه و دید چون گفتم منم میبینم و میشم عین خودت

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
2706