2733
2734
عنوان

شوهرم عکس زنارو نگاه میکنه

6156 بازدید | 32 پست

چند بار سر این موضوع دعوا کردیم چندروز قهر بودم تو صفحه اینیستاس پیج های زنای لختی با لباس خواب اینارو نگاه میکنه و با سن های گنده.... 

به هر زبونی بهش گفتم دعوا کردم حتی چندین بار ناراحت شدم ولی به روی خودم نیووردم که حیا کنه اصلا..... چیکارش کنم بیرون هیز نیس سمتی کسی نمیره مطمئنم. دوسم داره ولی اینکاراش باعث شده ازش سرد بشم از مردی که اینطوری باشه چندشم میشه حتی اگه شوهرم باشه دیشب باز نگاه میکرد دیدم ناراحت شدم انکار کرد بدون من نمیتونه بخوابه خیلی اومد منت کشی که بیا باهم بخوابیم گفتم دیگه بسه هرچی هربار دیدم اومدی با دوتا حرف دوباره خرم کردی تا ساعت 4 نمیتونست بخوابه بعد خوابش برد. چیکار کنم چه رفتاری باهاش بکنم واقعا هیچی براش کم نمیزارم خودشم همیشه میگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

ببین اینا حساسیت های زیادیه الان من میگم یه عده شاید جبهه بگیرن حتی خودت اما تو اگه هرچی بیشتر بهش بگی بدم میاد اون بیشتر ترغیب میشه یجور دیگه بهش نزدیک شو ببین خب حالاکه نگاه میکنه مثلا دلیلش چیه چه لذتی داره براش و با همسرت مثل دوست باش 

Silenc says a lot more than you think 🤍
نذار عادت کنه بدون تو بخوابه😐

دیگه این بار چاره ای نداشتم چون هربار میومد منت کشی منم دعوا رو تموم میکردم یه هفته بعدش باز شروع میکرد به کاراش گفتم بزار بفهمه جدیه

نگاه گردن  به عکس دیگران میتونه ناشی از کمبود هایی هست که احساس میکنه 

البته ناراحت نشی از این حرفم. 

اینجور ادما احتیاج به روان پزشک دارند 

لزوما کسی که پیش روانپزشک میره دیوونه نیست 

2706