2733
2734
عنوان

هوای به شدت دو نفره پاییز را چه کنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماییم و یه نیمچه رویا  حالا چی میشه ی روز از کل سالم به خاطر من بیدا شه خب😢

انشاالله خواسته ی دلت پیدا بشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731
ماییم و یه نیمچه رویا  حالا چی میشه ی روز از کل سالم به خاطر من بیدا شه خب😢

بلند ک نمیشه هییییچ تازه پتورو میکشه رو سرت یا خفه شی یا بخوابی 😂😂😂😂

فقط دوران نامزدی آخیییی یادش بخیر ساعت ۵ صبح میرفتیم خوانسار ک قشنگ باشه برای پیاده روی هیییییی روزگار 

2738
اوهوم اوهم دقیقا  ولی امیدوارم شوهرت پایه باشه  من فقط ورزشکارا رو دیدم که سحرخیز میشن&n ...

والا با این شرایطی ک من دارم و هر روز ی ویژگی اضاف میشه رو لیست معیارام میترسم کلا پیدا نشه 

ولی چشم ورزشکارشو انتخاب می کنم من  

اتفاقا چندی پیش ی کیس ورزشکارش اومده بود ولیکن الان شهرستان نیس ک ادامه جریانو پی گیری کنیم ،ان شاالله خدا به حرف و دل تو نگاه میکنه زووود باقیشو از سر می گیریم 😁🤗

خدایا خودت لحاظ کن❤ 

پی نوشت:آرزو بر جوانان عیب نیست ..به روم نیارین😂

والا با این شرایطی ک من دارم و هر روز ی ویژگی اضاف میشه رو لیست معیارام میترسم کلا پیدا نشه  و ...

😂😂😂😂😂

😘😘😘😘

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2706