2737
2734

دیروز سرکار ک بهش زنگ زدم معدش درد میکرد شبم گفت کمر و پاهام درد می‌کنه الآنم سرش درد می‌کنه و تب داره ینی کروناس؟؟؟؟خیلیم کلافس نمیتونه بخوابه توروخدا کمکم کنید یهو اینطور شد

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
همسر من با همین علائم کرونا بود .

واقعاااا؟؟؟؟؟الان حالشون چطوره؟؟چطور خوب شدن ؟؟؟ما ک این همه رعایت کردیم آخه چرا 😢😢دیگ چ علائمی داشت شوهرت؟؟؟چی بدم شوهرم بخوره ک بهتر شع؟؟؟

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نترس ،یه سوپ مقوی براش درست کن ، ابلیمو عسل بهش بده ،دمنوش عناب زنجبیل،پونه،چای کوهی ،دارچین ، درست کن بهشون بده ،سرخ کردنی نخوره تا یه هفته حداقل

باشد که غم خجل شود از صبر قلب ما......
2728

الان خوبن تقریبا بیست روز پیش گرفته بود .اره همسر منم خیلی رعایت میکنه ولی متاسفانه از همکارش گرفت ،بزار همسرت خودشو قرنطینه کنه تو اتاق ،خودت هم پیشش نباش ،

نترس ،یه سوپ مقوی براش درست کن ، ابلیمو عسل بهش بده ،دمنوش عناب زنجبیل،پونه،چای کوهی ،دارچین ، درست ...

ینی تا ی هفته همین علائم و داره؟؟؟چیکار کنم ک من نگیرم ازش ؟؟؟

بزار بره تو اتاق .خودتم اگه خواستی بری غذایی چیزی ببری ماسک بزن ،من حتی ظرف غذاشو با دستکش برمیداشتم .خونه رو اسپند کن .اگه از دستشویی استفاده کرد شما بعدش برو ضدعفونی کن با الکل ،من همه اینا رو رعایت کردم نه خودم گرفتم نه دو تا بچه هام.

2738
اگه بدن درد داره قرص ناپروکسن ۵۰۰ بهش بده بخوره ،هر دوازده ساعت

مرسی عزیزم ک راهنماییت بازم هر چی میدونی بگو من خیلی بی تجربم فکرشم نمی کردم کرونا باشه😔

همسر منم گرفت ولی منو پسرم نگرفتیم ...بمونه تو اتاق سرویس بهداشتی ها رو جدا کن ...مدام ضد عفونی یادت نره ...حتما ماسک بزن تو خونه ...تا یک هفته خوب میشه...روز ۴ و ۵ اوج مریضیش میشه اصلا نترس

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم

همسر من سه روز اول اشتهاش خوب بود همه چی میخورد سه روز دوم اصلا هیچی نخورد به همین خاطر B کمپلکس میزد و ضد تهوع...راستی اگه معدش درد میکنه قرص فاموتیدین ۴۰ هر ۶ ساعت معجزه میکنه براش ...دکتر به همسرم داده بود

زندگی را فقط یک بار ب ما می دهند... درست زندگی کنیم
همسر من سه روز اول اشتهاش خوب بود همه چی میخورد سه روز دوم اصلا هیچی نخورد به همین خاطر B کمپلکس میز ...

همسر شماام گلو درد و عطسه نداشت اصن ؟؟

یه قاشق کندر مثل چایی دم کن بخوره عالیه .

بخور جوش شیرینم خیلی خوبه .

برای هر سرماخوردگی ای تا کرونا این دوتا عالین.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

منم چند روز بود تب و لرز البته بیشتر لرز داشتم گلو درد و سردرد وبیحالی رنگ مرده گرفتم بردنم بیمارستان زیر سروم گفت انفولانزاست اکسیژن خونمم خوب بود.بعد یه روز هم دس تو پام درد میکرد ولی الان چند روزه خداروشکر خوبم ولی باز میترسم دوروز دیگه نوبت تست دارم

2706