2733
2734

بچه ها من هفته پیش ابروهامو هاشور کردم خیلیم قشنگ شد الان بعد یک هفته که زخم هاش افتاده هیچ رنگی نمونده شده همون ابروهای قبلی خودم

بنظرتون چیکار کنم ؟؟؟

خدایا شکرت......  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زنگ بزن به ارایشگرت بهش بگووووو  مواد بدی به کار برده لابد  کی بود ارایشگره ؟

نمیدونم والا موادش چجوری بوده

ولی همش میندازه سر خودم میگه پوستت رنگ نمیگیره 

خدایا شکرت......  
هاشور منم کردم خوب نبود قبلی رنگش بهتر بود ولی بعدازچند روز پررنگ ترشده الان خوبه ولی باید پمادمیزدی

از روز اول تا الان دارم پماد میزنم تا چهار روز هم آب نزدم بهش نمیدونم چرا اینجوری شده

خدایا شکرت......  
2738
واقعا شوهرم میگه حیف پول که انداختی تو آب 

برو برای ترمیم من دوماه پیش هاشور کردم ارایشگر گفت هاشور کلا برای بیشتریا کم رنگ میشه الان من کمرنگ شده دوماه پیش زدم میخوام برم قاب سایه بزنم گفت میشه

نمیدونم والا موادش چجوری بوده ولی همش میندازه سر خودم میگه پوستت رنگ نمیگیره 

همشون همینامیگن حتمابروترمیم

من مامانم۵سال پیش ی جارفت عالی براش کرد امسال ی جارفت مث شماشد خواهرشوهرمم مث شما شد پیش همون آرایشگرمامانم رفته بود

نمیدونم والا موادش چجوری بوده ولی همش میندازه سر خودم میگه پوستت رنگ نمیگیره 

پوستت چربه؟؟

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

اره هاشور جلسه دوم رنگ میگیره انگار جلسه اول فقط خط میمونه منم کردم هاشور ده روزه خط چشمم کردم خط چشم همونجوری مونده ولی ابروهام کنده شد باید برم ترمیم اونقدرم پهن بود شوهرم گف نازک دوستدارم الان نازک شده میگه پهن عالیه رفتنی بگو پهن تر کنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706