2733
2734
عنوان

بابام بخاطر لجبازی با داییم به خاستگارم میگه نه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 61 پست
مامانم دیشب بهش   گفت😐 گفت من همینجوریشم با آبجیام نمیسازم بعد بیام دختر بدم بهشون؟؟😐 مامان ...

خب گفت یه چند روزی نیا سر سفره حرف نزن قهر نکنا دادم نزن حرف نزن چند سالته اون چند سالشه؟؟؟

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
بابام داره لجبازی میکنه  هیچ دلیل منطقی دید نمیتونه جور کنه  برگشت گفت اگه چهارسال دیگه ...

به مامانت بگوتاباهاش صحبت کنه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب گفت یه چند روزی نیا سر سفره حرف نزن قهر نکنا دادم نزن حرف نزن چند سالته اون چند سالشه؟؟؟

من ۲۰ اون ۲۷

من کل دیشب موندم تو اتاقم هرچی صدام کردن گفتم میخوام تکلیفامو برای استادم بفرستم

تهشم بابام گفت چه تکلیفیه که هنوز نفرستادی

گفتم سایت باز نمیشه😥😪

2731
به مامانت بگوتاباهاش صحبت کنه

چی بگم آخه روم نمیاد😐

از دیشب دارم فکر میکنم

تصمیم گرفتم به مامانم بگم بابا داره بخاطر لجبازی با فلانی با زندگی من بازی میکنه پسری که تو این دوره زمونه سیگار نکشه و اهل دود و دم و دختربازی نباشه خیلی کمه 

خونوادشم که میشناسیم 

بپرس اگه اونا با درس خوندن من مشکل ندارن من رعاضیم😥😪

آخه من تو یه شهر دیگه درس میخونم و خوابگاهیم 

چی بگم آخه روم نمیاد😐 از دیشب دارم فکر میکنم تصمیم گرفتم به مامانم بگم بابا داره بخاطر لجبازی با ...

خداکمکت کنه عزیزم نذرصلوات برای شهیدابراهیم هادی وشهیدسامانلوکن مجربه

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
من ۲۰ اون ۲۷ من کل دیشب موندم تو اتاقم هرچی صدام کردن گفتم میخوام تکلیفامو برای استادم بفرستم تهشم ...

سناتون خوبه ولی خب شوهرخالت اینا به داییت چه ربطی دارن

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
سناتون خوبه ولی خب شوهرخالت اینا به داییت چه ربطی دارن

گفتم که خونواده مامانم و خونواده شوهرخالم اهل یه منطقه هستن

حس میکنم بابام خودشم عذاب وجدان داره از ساعت 5 و نیم بیداره داره میچرخه تو خونه الانم تلویزیون روشن کرد

2738

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

@نی_نی_یار_3    ‍

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_5   سلام خدمت شما

کاربری ک تعلیق بشه و در قسمت تماس با ما، درخواست بده، آیا نیازه که رمز ورود و ایمیلی ک باهاش وارد میشه رو هم بگع؟

کسی ک درخواست بده، بعد چند وقت ازتعلیقی خارج میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

تشکرررررر

نذر چندتا صلوات؟؟

یدونه هرچندتادلت میخواد

آهان ممنون  خدا خیرت بده🙏

برام دعاکن ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد

2706