2737
2739
عنوان

بچه ها نفسم خیلی تنگ شده،کمکم کنید

611 بازدید | 30 پست

خیلی عذر میخوام ولی از صب یه خلط پشت گلوم هست

الان خیلی داره بهم فشار میاره

نمیتونم آب گلومو قورت بدم

نفسمم خیلیییی تنگ شده

اویشن الان خوردم ولی خوب نشدم

نمیتونم نفس بکشم

تورو خدا بگید چکار کنم

احساس میکنم دارم میمیرم

خودمم تنها تو خونه هستم

انشاالله امسال مامان میشم😍   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر گرم هم کمک میکنه.ان شاءالله 

صدقه هم بده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

اگه باردار نیستب حتما این کارو بکن

چای سبز دم بده بعد خاکشیرو بشور تمیز بعد بریز تو لیوان البته ل اندازه بعد چای سبزو بریز سر لیوانم ببند ی ده دیقه دم بکشه یا قبلش یکم نبات قاطی کن یکم شیرین بشه 

بعد بخور معجزه میکنه در  روز دوباری بخور

2738

سلام عزیزم استرس نگیر من که سواد پزشکی ندارم ولی بنظرم آب بذار جوش بیاد قشنگ چند تا لیوان چای نبات خیلی کمرنگ بخور یه قرقره آب نمک هم بکن با آب ولرم یه سوپم بذار خرما هم اگه داری بخور إن شاالله حتمن بهتر میشی 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
اگه باردار نیستب حتما این کارو بکن چای سبز دم بده بعد خاکشیرو بشور تمیز بعد بریز تو لیوان البته ل ا ...

خاکشیر دارم

ولی چای سبز ندارم

الان میخوام اب نمک قرقره کنم

نفسم بالا نمیاد

سلام عزیزم استرس نگیر من که سواد پزشکی ندارم ولی بنظرم آب بذار جوش بیاد قشنگ چند تا لیوان چای نبات خ ...

مرسی قربونت برم همین کارو الان کردم

فقط منتظرم آبش خنک تر بشه بعد قرقره کنم

مگه کرونا گرفتی گلم؟ اگه کرونا گرفتی که الان سریع پاشو اب نمک غرغره کن چرک گلوت میره. دمنوش پونه کوهی برای سرفه خیلی خوبه. یه داروگیاهی هست به اسم ۴گیاه اون برا کرونا میگن شفاست برو عطاری کامل بهت میگه

با خدا باش و پادشاهی کن❤️
2706