2733
2739
عنوان

پیله کرم ابریشم

1321 بازدید | 11 پست

سلام دوستای گلم میدونین که پیله ابریشم جدیدا خیلی تعریفشو میدن منم حدود یک ماه پیش سفارش دادم وقتی برای اولین بار استفاده کردم صورتم تا دو سه روز نرم موند و جوشای سرسیاه بینیم ازبین رفت الان بااینکه هرشب استفاده میکنم ولی هردفعه پیله سیاه میشه صورتم خیلی شفاف تر شده برای من که خیلی جالب بود یه محصول ارزون قیمت بتونه کار یه محصول گرون رو تو دو سه روز انجام بده

مامانای عزیز خواستم تجربه خودمو به شما بگم اگه شماهم تجربه ای دارین که برای صورتتون مفید بوده اینجا بگید🌹♥️

با خدا باش و پادشاهی کن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرروز خوب نیست استفاده شه چون لایه برداری میکنه عمون هفته ای یه بار 

گفتن برای میلیا که اطراف چشمه مناسبه باید هروز استفاده بشه برا میلیا جواب میده دیگه منم هروز استفاده کردم خداروشکر خوب بود.بعد گفتن باید پیله رو اروم بکشی رو صورتت 

با خدا باش و پادشاهی کن❤️
گفتن برای میلیا که اطراف چشمه مناسبه باید هروز استفاده بشه برا میلیا جواب میده دیگه منم هروز استفاده ...

زیر چشم استفاده بشه موردی نداره؟ من زیر چشم نزدم ، پلی پوستو خیلی نرم میکنه واقعا

2738
چند خریدی؟ 

سلام دوست عزیزم 

با کیفیترین پیله ابریشم بهداشتی برای فروش دارم 

به مناسبت افتتاحیه به مدت محدود ارسال رایگان دارم 

امکان پرداخت درب منزل برای تهران وجود داره ( هزینه ارسال بر عهده مشتری ) 

خوشحال میشم پیج اینستا فالو داشته باشد ♥️

@pilecenter

از کجا خریدی عزیزم؟

سلام من پیله ابریشم دارم 

بسته سی عددی:چهل و پنج هزار تومان .

پیله برای پوست های حساس هفته ای یکبار و برای پوست های غیر حساس دوبار .(وقتی استفاده شد و پوست قرمز شد ینی حساسه و چون پاکسازی عمقی انجام میده هفته ای یکبار ).

محکم هم نباید روی پوست کشیده بشه ک ب جای بهبود پوست،داغون میشه