2733
2739
عنوان

چجوری بفهمم اونم از من خوشش میاد؟

791 بازدید | 22 پست

سلام خانم من در رابطه با یه مشکلی دنبال وکیل مناسب می گشتم ک یکی از فامیلامون وکیلی رو بهم معرفی کردن و وقت مشاوره گرفتم و رفتم

لحظه ای ک نشستم و مشکلمو گفتم و این آقای وکیل شروع به صحبت کرد قشنگگگ محوش شده بودم انقد متین حرف میزد من باور کنید دختر جلف یا پررویی نیستم تا الانم نشده انقد از کسی خوشم بیاد انقدری دل باختم ک حتی غیرمستقیم از زیر زبون فامیلمون کشیدم فهمیدم مجرده این آقا،وای باور کنید خجالت می کشم از خودم تاحالا انقد درگیر مردی نشده بودم ک برم فوضولیه وضعیت تاهلش 

خلاصه انقدری فکرم درگیرش بود ک دلو زدم ب دریا گفتم وکیل هستش و محاله اینستا  نداشته باشه رفتم پیج ساختم و اسمشو سرچ کردم و از عکسش شناختم و بهش پیام دادم ب عنوان ناشناس و سوال حقوقی پرسیدم و ایشون هم جواب دادن و من عذر خواهی کردم ک مزاحمش شدم و بعدشم تشکر کردم و گفتم چون ب اطلاعاتتون  ایمان داشتم از شما پرسیدم و بعد از من پرسید بنده رو میشناسید؟منم خودمو معرفی کردم ک آشنای فلانی هستم و اینو ک گفتم نوشت (آهان بله خوب هستید؟)منم گفتم سلامت باشید به خوبی شما  بعد چون جواب سوالمو کلی داده بود گفت بزارید ببینم دقیق بهتون بگم منم گفتم باشه پس منتظرتونم و بعد چندساعت کاملتر و واضح تر جوابمو داد

تا امشب ک دو شب از اون قضیه میگذره من ساعت یک شب رفتم اینستا ک ببینم آنلاین یا نه...ک دیدم بله آنلاینه همینجوری توو  قسمت چتایی ک کرده بودیم داشتم بهش فکر میکردم و ماتم برده بود روو گوشی و هیچ کاری نمی کردم فقط نگا میکردم ک بعد چند دقیقه دیدم زده typingو همینجوری موندم بعد دیدم دیگه typingنیست و پیامی هم نیومده و گفتم شاید اشتباه کردم و حتی رفتم با گوشی مامانم امتحان کردم دیدم تا شروع ب نوشتن  نکنی اینستا نمیزنه typing چون فکر میکردم شاید دستش خورده و من توهم زدم ولی دیدم ن تا شروع ب نوشتن نکنی typingنمیزنه

خانوما ب نظرتون اونم ب من فکر میکنه؟بخدا دیوونه شدم نمیره بیرون از سرم من تا حالا انقد هَوَل نبودم 

یه پیام بده حالا ضرر نمیکنی اگه خیلی عاشقشی می ارزه سر ارتباط و حرف و.... باز کنی 😍😍😍 احتمالا پیام می‌نوشته بعد پشیمون شده پاک کرده

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه پیام بده حالا ضرر نمیکنی اگه خیلی عاشقشی می ارزه سر ارتباط و حرف و.... باز کنی 😍😍😍 احتمالا پیا ...

اره خواهری میدونم داشته یچی مینوشته ولی پشیمون شده ن من چون فامیلمون معرفیش کرده میترسم جواب رد بشنوم و آبرومم بره🥺

2738
اگ فالوت کرده ی استوری ای چیزی بزار ریپ بزنه روش،یا الکی سر یه موضوعو باز کن پیامش بده😂

ن فالو نکردیم همو چون من پیجمو فقط واسه اون ساختم ک برم باهاش بهونه کنم حرف بزنم هیشکی ام ندارم توو پیجم😆😆اگه استوری بزارم میفهمه دیگه من کرم دارم

من بهش پیام دادم سر صحبتو باز کردم ولی عرضه نداشتم کشش بدم

خب شناختتون کمه ب نظرم یکم بیشتر وقت بزارید و بشناسیدش ولی خودتونو اذیت نکنین اگه قراره آبروتون ب خاطر همچین چیزی بره بزار بره😅 حداقلش بعدا افسوس نمی خورید

β

اون وکیله و حتما روابط اجتماعی بالایی داره تو هم شیفته همین روابطش شدی. یک کاربری هست دختر _گرانبها لطفا مطالب اونو بخون کمکت میکنه در تصمیم گیری. اما نظر شخصی من اینه پسرا از دختر مغرور خوششون میاد باید نا محسوس به صورت اتفاقی باهاش هی در کنداک رابطه باشی هی الکی مسائل حقوقی بپرسی مثلا بگی پایان نامه از دیگران گرفتی داری مینویسی واسه یکی در مورد مسائل حقوقی میتونه کمکت کنه اگه اون خوشش بیاد پیش قدم بشه واسه پیش نهاد. موفق باشی🙃🙃

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706