2737
2734
باور میکنی تو این سالهایی که از خدا عمر گرفتم به تعداد انگشتای دستم...🙄 🤔 دست و پام😐 با یکی از ...

😳

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهش میکنم، سعی کن محلش ندی بدتر میشه بیخیالش

اوهوم همه همینو میگن

اما یه خو بیمار پندار تا بااین غده قد عدس ور نره و تبدیل به هندونه ش نکنه و خاکو نریزه تو سرش بره دکتر یه خود بیمارانگار نیست😁😐

2738
زدم چند تا ابدارم زدم بی تربیت محکم ستون مهره هامو چسبیده ول نمیکنه  همچین بزنم بترکونمش 😒

شوخی کردم گلم 😘😘

اگه غیر عادیه حتما برو دکتر 😘ان شا الله که چیزی نیست

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ساده جان غده ی چربیه 

چیز نگران کننده ای نیست

من قبلا روی ابروم داشتم

قشنگ قد یه عدس بود

خود به خود از بین رفت

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
شوخی کردم گلم 😘😘 اگه غیر عادیه حتما برو دکتر 😘ان شا الله که چیزی نیست

والا نمیدونم غیر عادیش چجوریه فعلا که نه دردی داره نه مزاحمتی چون اصلا از روی پوست معلوم نیست منِ فضول زیر پوستمو کنکاش کردم پیداش کردم

توکل بخدا با دعای شما ان شااله چیزی نباشه🌸

ساده جان غده ی چربیه  چیز نگران کننده ای نیست من قبلا روی ابروم داشتم قشنگ قد یه عدس بود خو ...

راس میگی

غده چربی شنیدم با تکون پوست از جاش تکون میخوره

این بی تربیت محکم چسبیده به ستون مهره های گردنم🙄😒

راس میگی غده چربی شنیدم با تکون پوست از جاش تکون میخوره این بی تربیت محکم چسبیده به ستون مهره های ...

حالا میخوای یه ماه دست از سر کچلش برداری بعد ببینی چی میشه؟

شاید بهش بی محلی کنی خودش دمشو بذاره رو کولش بره ها؟؟

فضولیمو چکار کنم  😁 چجوری پاسخشو بدم 😁

پاسخشو نده پررو میشه، با دمپایی ابری خیس بزن تو دهنش😁

2706