2733
2739

بچه ها چندروز پیش داشتم گردنمو ماساژ میدادم خسته شده بودم بسکه سرم تو گوشیم بود 

بعدش دستتونو یه جوری که میخواید به خودتون پس گردنی بزنید بذارید پشت گردنتون کنار ستون مهره های گردنم یه گردی قد عدس حس کردم 

نه درد داره نه چیزی فقط سفته 

گفتم بیام ببینم شما پس کله هاتون تاحالا همچین چیزی دیدید 

من راستشوبچه کوچیک دارم حالاحالاها قصد مردن ندارم

میخوام ببینم این چیه پس کله م سبز شده 😑😐🤔

احتمالا داری جوونه میزنی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدی ینی قراره به این صورت تکثیر شم ؟ برای عید کاش بزنم سبزه هم نخرم دیگه😁

نه ازونا نیس واسه عید سبزه بخر

جوونه میزنی مثل جک و لوبیا سحر آمیز

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

دکتر برو عزیزم اینجا راهنمایی نمیشی

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
جوش زده تجربشو داشتم

نه جوونس داره سبز میشه😀

2738
دکتر برو عزیزم اینجا راهنمایی نمیشی

باور میکنی تو این سالهایی که از خدا عمر گرفتم به تعداد انگشتای دستم...🙄

🤔

دست و پام😐

با یکی از دستای شما اگر قرض میدید

رفتم دکتر 

میترسم از دکتر حتی از آمپول 😒☹