2737
2739
باتریاک شروع کن همین بس چندوقت مصرف غیر مستقیم کنه وابسته که شد خودش میره توکار خرید  ازتم پرسی ...

این چه پیشنهادایی عزیزم

قضاوت کار منو تو نیست

ماکه اونجا نبودیم ببینیم مقصر کیه

تیکر تولدمه♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چه راه های خطرناکی میدی. الان یعنی بهش میگی بره مواد بخره. بعد اگه بیرون بگیرنش چی. اگه بریزه تو ...

تریاک نمیکشتش تریاک قدیم دارو بوده.دوزش خیلی پایینه از طرفی تهیه اش هم اسونه.بهترین راهه.به تربیت اون بچه باید فکر کنیم تومحیط تنش زا.به این دختر فکر کنیم زیر دست یه دیو.ادامه پیدا کنه اینده اون چی میشه.طلاق هم که نمیده.بره بگه مهریه.اونم تمکین میده بیچاره باید بره زیر دست اون دوباره این بار خشن تر .این دختر خطرناک شده زندگی براش اگه کمکش نکنیم نگرانشم کار دست خودش بده .پول و پشتوانه هم نداره که فرار کنه.پلیس کمک نمیکنه.دادگاه هم میدونم روالش چطدریه اگه یه قاضیه ناجوری باشه بدتر میشه.تریاک کسیو نمیکشه توهم زاهم نیست که به این اسیب بزنه.شوهرش ازون عوضیای درجه یکه

2742
2738
اینجا بگم بچه هاناراحت میشن من مخم کار میکنه فقط خیلی ادم عذاب وجدانی ام در حد کار کردن فکر میکنم ان ...

ببخشید عزیزم

هرچی ریپلای کردم گفتم کارت، پیشنهادت غلطه جوابی ندیدم

متاسفانه مجبور شدم اون پستی رو که به تریاک ریختن توی غذا توصیه کردی گزارش بزنم و توضیح بدم

قضاوت با خودشون

ولی کاری که شما داری میکنی توی شرایط روحی این خانم میتونه عواقب وحشتناکی براش داشته باشه

یه کتاب حرف هست که بخوام بنویسم فقط میگم تهدید حق حیات آدما با یواشکی مسموم کردنشون جرمه جرررررررم

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
بره گمشه. مهم نیست باهرکی باشه به من چه

ولی من ب عنوان ی زن بدترین مرد عالمو مرد خیانتکار میدونم، شوهر شما مشکلش چیه؟

دور و برمون مرد هستن ظاهرا با خانماشون خیلی خوبن ولی خودم شنیدم با دوس دختراشون میرن خونه خالی، حتی یکی از فامیلامون دو تا زن داره بازم با دوس دختراش میره!

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
تریاک نمیکشتش تریاک قدیم دارو بوده.دوزش خیلی پایینه از طرفی تهیه اش هم اسونه.بهترین راهه.به تربیت او ...

از کجا فهمیدی شوهرش اونقده بده....شمارتو بدم راهکاربده خاهرشوهرم دوساله درگیرطلاقه

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
ببین توروخدا ادامه نده نه برای استارتر نه برای هرکی میخونه این نسخه فایده ای نداره جز درد و عذاب ف ...

بالارو بخون میخواسته خودشو زیر ماشین بندازه چیکارش پس کنیم؟لابد راهی نداره خونه پدری و اقوام جایی نداره که نوشته کسی هست که مهمون بخواد میترسم کار دست خودش بده هممون پشیمون بشیم

ببخشید عزیزم هرچی ریپلای کردم گفتم کارت، پیشنهادت غلطه جوابی ندیدم متاسفانه مجبور شدم اون پستی ...

باتریاک ولی کسی مسموم نمیشه ها.هرچندموافق اینکارنیسم.من خیلی ترسو ام.فک کن من برم مواد بخرم زرتی میگیرنم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
بالارو بخون میخواسته خودشو زیر ماشین بندازه چیکارش پس کنیم؟لابد راهی نداره خونه پدری و اقوام جایی ند ...

تواونجا بودی که ببینی؟

عجبا

فقط خوبه قاضی بشی شما همه رو از دم پخ

تیکر تولدمه♥️
2706