2737
2739
بخاطر بچه بمون بعدش دق مرگ بشم بمیرم دست بچه ام میگیرم میرم بهترین جا تو آرامش زندگی میکنیم چرا بای ...

این فقط یه فکره 

فردا ازون بچه نمیپرسن بابات کیه؟؟؟؟

بابات کجاست؟؟؟

نام پدر؟؟؟؟

بخاد ازدواج کنه بی پدری رو میکوبن تو سرش 

اگر از بچه نتونه بر بیاد چی؟

اگر بمونه میتونه درستش کنه

در غیر اینصورت اگر پیداش کنن میره زندان و آدم ربا محسسوب میشه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این فقط یه فکره  فردا ازون بچه نمیپرسن بابات کیه؟؟؟؟ بابات کجاست؟؟؟ نام پدر؟؟؟؟ بخاد ازدواج ...

اولا اینکه چرا داستان جنایی میکنی 

دوما وقتی پدری نمیتون درست از بچه و همسرش مراقبت کن چرا باید در کنار همچین پدری موند و عمرت تباه کنی 

این خانوم میتونه طلاق بگیره خیلی راحتم با بچه اش زندگی کن

این فقط یه فکره  فردا ازون بچه نمیپرسن بابات کیه؟؟؟؟ بابات کجاست؟؟؟ نام پدر؟؟؟؟ بخاد ازدواج ...

این همه آدما بدون پدر بزرگ شدن دنیا خراب شده 

چرا باید ما آدما بی پدری بکوبیم تو سر این بچه

2740
یکم تند میرید

اولش به آخرش فکر کن تا آخرش به اولش فکر نکنی☺

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

مشاور خیلی بهتون کمک میکنه نظرات ماها اکثرا تعصبی و غیره کاربردیه و این موضوع مهمیه مشاور یک فرد متخصص هس  خواهش میکنم بدون مشورت تصمیم نگیرید چون شاید ب جای نجات دادن کار رو برای همه سخت تر کنید

β
۲۵سال. واسه خارج رفتن چقدر باید پول داشت؟ 

با ۴۵۰ دلار احتمالا حداقلش غیر قانونی بشه رفت بعضی کشورا

ولی الان خیلی گرون شده.

باید از طرفی شخص مطمئن پیدا کنه که کلاهبرداری نباشه

هنری چیزی هم بلد باشه مدرک فنی حرفه ای خوب میگیرن اونور بایه ازدواج صوری اقامتشو بگیره 

کم کم طلاهاشو ببره قایم کنه بافاکتور

مورد داشتیم طرف قبل رفتن وسایل خونه رو برده بوده ولی خب بعدش طلاق گرفته 

راه زیاد هست مهم ازادیه باید از دست اون خلاص شد

2706