2737
2734
عنوان

درد زیر بغل بعد از لیزر 😫

3433 بازدید | 17 پست

بچه ها من جمعه جلسه دوم لیزرم بود

الان زیربغلم خیلی درد میکنه :( 

پماد زینک اینا هم استفاده نکردم

از چیه؟ چیکار کنم؟

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من رفتم هم زیر بغل هم بیکینی, اصلا بعدش درد نداشت    

موافقم ✌😌❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
من رفتم هم زیر بغل هم بیکینی, اصلا بعدش درد نداشت    

اره منم بیکینی وزیر بغل رفتم راستی چقدر بعد تاثیر میزاره من جلسه اولم رفتم دیر دراومد ولی دست به موهام میزنم کنده میشه بدون دردالان۱۴روزه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
2738
اره من جلسه اولم بود یکمشون الان زیر پوستیه

یبار پاهامو اپلاسیون کردم کلی موی زیر موستی دراومد پوستمم سفیده میترسم برم لیزر بازم دربیاد و لک بشه

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
یبار پاهامو اپلاسیون کردم کلی موی زیر موستی دراومد پوستمم سفیده میترسم برم لیزر بازم دربیاد و لک بشه

خب صب کن رشد کنن بعد با ژیلت شیو‌کن برو لیزر

نرفتم لیزر تاحالا عزیزم

اهان خیالت راحت هردوتاخواهرام رفتن اتفاقی نیوفتاده خودمم جلسه اول رفتم باز اتفاقی نیوفتاده

اهان خیالت راحت هردوتاخواهرام رفتن اتفاقی نیوفتاده خودمم جلسه اول رفتم باز اتفاقی نیوفتاده

اهان خوبه پس 

چ دستگاهی خوبه؟و اینکه هزینه اش چقدر میشه حدودا کدوم قسمت هارو رفتی

غـرور خـوبـع...امـا بـاس بـع قـیـافـتـم بـیـاد گُـل☺✌
2706