2737
2739
عنوان

اصلا مُردم براش

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرار کن😐

چرا

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
2728
🤣یعنی بخاطر سبزگیشه بداخلاقیش؟؟؟ بی ربطه بابا شوهر منم سبزه ولی خیلی مهربون و دوست داشتنی ربطی ب ...

اره منم بخاطر حرف استاتر نوشتم که گفت سبزه ها اخلاق شون بهتره

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
کرک پر همه مشاور ها ریخت 😐 کسایی ک پوستشون هم رنگه اخلاقشون شبیه همه😂😂😂😂😂😂😂😂 

واااای خدا بمیری دارم از خنده جیغ میزنم 🤣🤣🤣🤣 بیا درخواست دوستی بدم بهت خیلی باحالی

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2738
دیگه همه که جوش ندارن گندمی شما از شانستون جوشی بوده😑

چی خوندیش شما مگه؟؟😂😂😂😂😂

Jooooosh نههههههههه

Javesh!!!🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
الان سبزه ها میان میکشنت😂

من عاشقشونم🤦‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

کاربری مرد📿لعنت برجنس دوپا بنازم وفای سگ را.                تو ارزو میکنی خلبان بشی !                                      من تلاش میکنم هواپیما بخرم.                                         فرقش زیاده
دو مین دیگه صبر کنی میفهمی😑

فهمیدم🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🙆‍♂️

2706