2737
2739
عنوان

رفتار شما مقابل مادرشوهر پدر شوهر زورگو چیه ؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1244 بازدید | 76 پست
عزیزم مادرشوهر منم دقیقا همینطوره. چون کمک کرده برای رهن خونه نمیزاره خودمون تصمیم بگیریم تا حرف میز ...

آره اما مادرشوهر من یه عادتی داره که اینه یهو خودشو میزنم به غش و قلب درد 

جرات ندارم بگم حرفمو 

شانس من خواهر 😔

جان به فدای انکه ناپیداست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😢😔😔 به خدا دنیا ارزش نداره نمی‌دونم چرا انقدر دنیارو جدی گرفتیم  من راحت باشم خیرش بهشون م ...

نمیدونم والا انگار خدا تو دل بعضیا مهر پدر و مادر نذاشته. ما خیلی سختی کشیدیم تازه بعد از 13 سال اجازه دادن از خونشون استفاده کنیم. در صورتی که چند تا خونه دارن. یک برادر شوهر مجرد دارم با دوتا خواهر شوهر که ازدواج کردن. چی میشد از اول زیر پرو بال پسرشونو میگرفتن تا سختی نکشه. باز اگه وضعیت مالی بدی داشتن انتظار نداشتیم ولی وضعشون توپه. نظر شوهرمم همینه از پدر مادرش متنفره به خاطر همین مسائل

هر کسی امضامو دید میشه برای خونه دارشدنم یه صلوات بفرسته 🙏
نمیدونم والا انگار خدا تو دل بعضیا مهر پدر و مادر نذاشته. ما خیلی سختی کشیدیم تازه بعد از 13 سال اجا ...

منم مشکلم همینه میگم وضع مالیت خوبه اصلا بییشتر کمک کن همونجا خونه بزرگتر بگیرم 

مگه اسیرم اخه

خوب وقتی پول نمیدن  چیکار کنم ؟؟؟  گفتن یه قرون نمیدیم بهتون  برم چی بگم بهشون به ...

خب برین قرار داد ببندین...بعد فرداش بگین پشیمون شدین و پولو پس بگیرین برین اونجا که دوست دارین...ولی نباید بزارید به نام خودش قرار داد ببنده..😈

نمیدونم والا انگار خدا تو دل بعضیا مهر پدر و مادر نذاشته. ما خیلی سختی کشیدیم تازه بعد از 13 سال اجا ...

یه خونه شریکی با مادر شوهرم خریدیم نصف نصف. همون اول گفت اگه میخواین کمکتون کنم باید به اسم من باشه شوهر ساده من هم قبول کرد ولی من راضی نبودم. الان اون خونه رو رفته فروخته یک آبم روش سهم ما رو بالا کشید مادرش هیچ پولی بهمون نداد در صورتی که با اون خونو دل اون پولو به دست آورده بودیم 😔😔

2738
منم مشکلم همینه میگم وضع مالیت خوبه اصلا بییشتر کمک کن همونجا خونه بزرگتر بگیرم  مگه اسیرم اخه

متاسفانه اینجور آدما که وضعشون خوبه بد تر از بقیه ان خسیسا 

یه خونه شریکی با مادر شوهرم خریدیم نصف نصف. همون اول گفت اگه میخواین کمکتون کنم باید به اسم من باشه ...

عزیزم دختر مردم دختر نیست علف هرز .... 

آسایش و راحتی فقط برای دختر خودشون خوب 😔

هعییی روزگار ...

متاسفانه اینجور آدما که وضعشون خوبه بد تر از بقیه ان خسیسا 

این اقتصاد ما هم انقدر بهم ریخته که نمیشه پس‌انداز کرد با این گرونی یه سختی میشه 

کدوم جوون پول خرید خونه داره ...

عزیزم دختر مردم دختر نیست علف هرز ....  آسایش و راحتی فقط برای دختر خودشون خوب 😔 هعییی روزگا ...

دختر خودش از پدر شوهرش 20 میلیون 20 میلیون جدا میکنه خونه بزرگتر میخره. اون یکی دخترشم از پدر شوهرش هر مناسبتی میشه یک سکه تمام جدا میکنه. مادرشوهرمم کیف. اونوقت ما پول اون نصف خونه ای که خودمون زحمتشو کشیدیم بالا کشید یه عین خیالشم نیست. 

این اقتصاد ما هم انقدر بهم ریخته که نمیشه پس‌انداز کرد با این گرونی یه سختی میشه  کدوم جوون پو ...

همون دیگه الان باز چه جوری جمع کنیم که پول خرید یک خونه بشه حقمونو خورد. اصلا من هیچی حق بچم بود اون پول. 😔😔 به شوهرم همیشه میگم. میگه بذار از یه جایی ازشون جدا کنم خودشون نفهمن. 

2706