2733
2734
عنوان

رفتار شما مقابل مادرشوهر پدر شوهر زورگو چیه ؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 76 پست
گفتن جای دیگه برید پول رهن بهتون یه قرون نمیدیم 😭😔😔 اینجا که میگن کلا پنجتا کابینت داره ماپرشوهزم ...

اگ پول رهن رو اونا میدن پس نباید دنبال راه و چاره باشی سعی کنین پول جمع کنین ک جای دیگ برین

بله متاسفانه ما حقوقمون خیلی کمه انقدر نداریم

البته اونا باید درک کنن شما جوونید و وضعیت اقتصادی خیلی بده ولی وقتی اونا قراره کمک کنن پس بی منت نیست دیگه ولی کاش درک میکردن چاره ای نیست کاش قبل عقد باهاشون شرط میزاشتین انتخاب خونه با شما باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه باید اجازه بدن؟؟ شوهرت باید بگه ما جایی زندگی میکنیم که راحت باشیم واقعا چی میشه که پدر مادرا ...

گفتن برید یه قرون پول رهن نمیدیم بهتون 

کلا پنج تا کابینت داره اینجا که میگن 

اما اونجا اشپزخونه بزرگ کمد بزرگ یکم منطقش پایینتر اما خونش دلباز راحتره 

جان به فدای انکه ناپیداست...

ناراحت نشیا.پسری که عرضه نداره یه اتاق ۱۲ متری با اراده و پول خودش اجاره ونه زنشو ببره غلط پیکنه زن میگیره دختر مردم و اسیر میکنه. اگه قرار بوده به حرف پدر مادرش باشه حوب استقلال نداره زن نمیگرفت بغل مامان باباش بتوابه.‌بخدد زندگی با این افراد جز دردسر و حرص خوردن دختر هیچی نیست.اگه میتونی از پدرت قرض کن خونرو به نام پدرت رهن کن

روانشناسی کودک
2728
البته اونا باید درک کنن شما جوونید و وضعیت اقتصادی خیلی بده ولی وقتی اونا قراره کمک کنن پس بی منت نی ...

ای کاش ...

پدر مادرم سواد نداشتن خودمم نمی‌دونستم ...

ناراحت نشیا.پسری که عرضه نداره یه اتاق ۱۲ متری با اراده و پول خودش اجاره ونه زنشو ببره غلط پیکنه زن ...

حرفت درست 

خودشم امروز همینو گفت که پسری که پول نداره غلط می‌کنه زن میگیره دید دارم گریه میکنم زورش به پدر مادرش نمی‌رسه خودشم رفت یه گوشه نشسته ساکت

2740
حرفت درست  خودشم امروز همینو گفت که پسری که پول نداره غلط می‌کنه زن میگیره دید دارم گریه میکنم ...

پول و میده دست شوهرت؟یا تود پدر شوهزت میخواد بره رهن کنه؟ به نام خودش رهن میکنه؟

روانشناسی کودک
ناراحت نشیا.پسری که عرضه نداره یه اتاق ۱۲ متری با اراده و پول خودش اجاره ونه زنشو ببره غلط پیکنه زن ...

پدرم به رحمت خدا رفته 

اگر بود که من انقدر تنها نبودم 😭😢

بگین باشه بعد پولو.که گرفتین برین همون خونه که دوست دارید رو.رهن کنید

نمیدن خودش میاد سر قرار داد رهن می‌کنه 

گفته اگر اونی که من میگم نباشه نمیام سر قرار داد😔 

2706