2737
2739
کاری از دستم برنمیاد دیگه سعی میکنم به اعصابم مسلط باشم😐😂

من خیلی به ندرت عصبی میشم،اگرم بشم خندم میگیره مخصوصا باشوهرم،فکر میکنه درحین عصبانیت دارم مسخرش میکنم😂😂

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا من فقط عین خرس میخورمم غر میزنم 

هی میخورم بعدم میرم بالا میارم بعدم لالا

شاید باورتون نشه من در روز عادی غمیگین ترین سکانس فیلمم ببینم اشکم درنمیاد ولی توو عصبانیت هین خوردن گریه ام میکنم

فک میکردم من بدترین نوع عصبانیتو دارم الان میبینم نه 

2728
منظورم از خون دیدن اینه که به یه جای بدی برسه

کلا خانما روحیشون حساسه خیلی کم پیش میاد این مورد

تاتوانی رفع غم از چهره ی غمناک کن،درجهان گریاندن آسان است، اشکی پاک کن😍

یاخدا

اسی آروم باش عزیزم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
من خیلی به ندرت عصبی میشم،اگرم بشم خندم میگیره مخصوصا باشوهرم،فکر میکنه درحین عصبانیت دارم مسخرش میک ...

😂😂😂همین خوبه 

من بشدت عصبانی میشم ولی عموم خونه باشه مجبورم سکوت کنم ولی اون نباشه سلیطه بازی😐

با عمم تا مردن همو میزدیم 

با مادربزگم زندگی میکنم 

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘

من وقتی عصبانی بشم خیلی کار میکنم الکی 

اینو جمع میکنم اونو جمع میکنم 

میرم هی این اتاق اون اتاق 

درها رو محکم می‌بندم 

چ ترسناکی شما یاخدا

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
نه. ولی همش تو ذهنم صحنه های بکش بکش تجسم میکنم. که مثلا چاقو کنم شکمش خفش کنم و....یا خودمو بزنم. ت ...

وای ن خودتو حتما درمان کن برو روانشناس اینجوری ی روزی ب واقعیت میرسونی ها 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706