2733
2734

عشق یا پول

وفاداری یا تنوع طلبی

مهربونی یا بد بودن؟ 

کسی که دیوونه وار عاشقته یا کسی که دیوونه وار عاشقشی؟ 

محبوبیت یا معروفیت؟ 

خانواده یا عشقت؟ 

به نظر خودم عشق و پول تفکیکی از خوشبختیه

من وفاداریو ترجیح میدم اما اخرش میخوری به در بسته  اما با نام خوب یادت میکنن

مهربونی یا بد بودن که بستگی به شخص مورد نظر داره

کسی که عاشقمه رو انتخاب میکنم. چون حاضر نیستم پیش کسی باشم که عشقم یه طرفه س

محبوبیت 

نمیدونم تجربه شو نداشتم:/

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)

منظورت تلفیقی از خوشبختیه؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اگه واقعا عاشق باشی نمیتونی ازش بگذری اگه ازش گذشتی بدون عاشق نبودی

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
منظورت تلفیقی از خوشبختیه؟

اره خب. اگه پول باشه عشقی نباشه ادم میره دنبال هوسرانی و... 

اگه پول نباشه عشق باشه خودت یا اطرافیانت مریض بشی یا هرچی هرکاری بخوای کنی باید پول باشه. مخصوصا با این وضع جامعه اخرش هم عشق طرف به خاطر بی پولی خراب میشه

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
2706