2733
2734

مثلا کفشاشو باید خودش بپوشه حتی اسپرتها که سخت تره حالا من باید هرچقدر زمان لازم باشه صبرکنم خانم کفش بپوشه خودش لباس میپوشه اگرم بلد نباشه جیغ و داد راه میندازه و خیلی عصبی میشه شربت آهنشم خودش میریزه تو قاشق و گهکاهی میریزه رو فرش عصبیم میکنه یا اینکه باباش از سرکار بیاد باید خودش درو باز کنه 

حالا هرکدوم از این کارا رو اگه من بجاش انجام بدم برمیگردونه عقب خودش انجام میده

از استقلالش خوشحالم ولی خیلی وقتمو میگیره و عصبی میشم

بزار مستقل باشه عزیزم.این خیلی خوبه.ولی بهش یاد بده درمواقعی از دیگران کمک هم بخواد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اخ دختر منم همینه

نمیزاره بهش غذا بدم لاغر شده همش میفته رو زمین

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

بنظرم خیلی خوبه

کنارش یسری چیزارو بهش یاد بده

مثلا اگه میخواد شربت اهنشو بریزه بره دستشویی یا حموم اولاش.. که اگه‌ ریخت فرش و .. رو کثیف نکنه

یکم بگذره یاد بگیره خودتم راحت تر میشی

بزار مستقل باشه عزیزم.این خیلی خوبه.ولی بهش یاد بده درمواقعی از دیگران کمک هم بخواد

اصلا تو هیچ کاری کمک نمیخواد از اینکه از همسناش از لحاظ استقلال جلوتره خوشحالم ولی مثلا بخوام مهمونی برم باید نیم ساعت منتظر بمونم خودش حاضر بشه

2706