2733
2739
عنوان

عموم میدونه کرونا داره ولی میخواد بیاد خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 111 پست
ممنونم والا خواهرم ميپزه ميبره ولي مامانم ميگه خودم ميتونم اشپزي كنم  ريه هات درگير نشده بود ؟ ...

زود خوب میشن ان شالله

من خیلی بی حال بودم.سختم بود غذا درس کنم

Ctانجام ندادم.ولی ریه هام درگیر شده بود.چون احساس خفگی و سرفه و عطسه داشتم.هنوزم سرفه دارم

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
وقتی نمیتونید بگید نیا شما برید از‌خونه. برین خونه خواهرتون برادرتون. بیاد ببینه خونه خالیه. مکان کن ...

دلت خوشه خواهر.

بابام ب مامانم سفارش داده فردا برا عموجون سوپ مقوی درست کنیم هه

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ كوفتي بود اين بيماري افتاد ب جون مردم  ديگه همه از هم ميترسن موقع بيماري كسي نميتونه كنارت ب ...

😔😔😔دقیقا

چه روزای خوبی داشتیم.اصلا فکرشو نمیکردیم.من اینقد اضطراب خانوادمو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
زود خوب میشن ان شالله من خیلی بی حال بودم.سختم بود غذا درس کنم Ctانجام ندادم.ولی ریه هام درگیر شده ...

ممنونم توكل ب خدا ديگه انقد عاجزانه ازش خواستم پدر مادرمو در پناه خودش نگه داره من ٣ ساله نديدمشون😔😔😔😔امسال ميخواستن بيان اينجا ك كرونا اومد نشد منم تازه زايمان كردم افسردگي گرفتم ديگه از اين همه درد 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
چرا استفاده نمیکنن واقعا. چرا چرا چرا. وضع نمیبینن  هر روز ۴۰۰نفر میمیرن کاش بفهمن مردم کا ...

اگه میخواستن کاری کنن دوران طلایی تعطیلات عیدنوروز بود که کاری نکردن... دیگه بعداز اون کنترل نشد...۴۰۰ نفر دروغه دوبرابر بیشتر از این اماره مرگ و میر...ما خودمونم حتی به همدیگه رحم نمیکنیم مسوولینم همیشه اولویت اخرشون مردم بودن

بابام میگه داداشمه عزیزمه نمیتونم بگم نیا. دوسش دارم وقتی مریضه باید پرستاری کنم ازش تازه ب مامانم ...

واقعا حق دارین از دست بابات ناراحت باشین

از عموت متنفرم

چه دردی داره که تو این کرونا حتما باید بیاد تهران نمیتونه یه کم صبر کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
واقعا حق دارین از دست بابات ناراحت باشین از عموت متنفرم چه دردی داره که تو این کرونا حتما باید بیا ...

من از بابامممم متنفرم

مامانم بهش گفت به داداشت بگو نیاد من در باز نمیکنم

وایساد داد زدن و گفت زمین گرده

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته
چیزی که من دیدم و بودمو میگم نه چیزی رو که شنیدم و ندیدم مثل شما

ماسك خيلي خيلي تاثير داره 

ولي خوب ارتباط نزديك با يه بيمار ريسك بيماري رو زياد ميكنه ديگه 

متاسفانه 😔

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
من از بابامممم متنفرم مامانم بهش گفت به داداشت بگو نیاد من در باز نمیکنم وایساد داد زدن و گفت زمین ...

خودت زنگ بزن ب پسرش بگو 

خواهر منم ب دختر خاله م زنگ زده بود گفته بود ك نرن خونه ي مامانم 

ممنونم توكل ب خدا ديگه انقد عاجزانه ازش خواستم پدر مادرمو در پناه خودش نگه داره من ٣ ساله نديدمشون😔 ...

ان شالله زود خوب میشن کرونا هم تموم میشه به سلامتی دور هم جمع میشین.به خودت بیشتر برس،اگه دیدی افسردگی اذیتت میکنه یه روانپزشک برو عزیزم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله زود خوب میشن کرونا هم تموم میشه به سلامتی دور هم جمع میشین.به خودت بیشتر برس،اگه دیدی افسرد ...

الهي امين 🙏 ممنونم دوست عزيز اميدوارم شما هم كاملا بهبود پيدا كني و دور بموني از كرونا هم خانواده ت در امان خدا دور باشن از بيماري الهي امين 🙏 

2706