2737
2739
عنوان

نحوه برخورد با آدم عقده ای...

3596 بازدید | 19 پست

با کسی که هر کاری میکنی میخواد یه ضد حال بزنه و ازت انتقاد دروغ میکنه مثلا میگه تو زشتی من خوشگلم تو این مایع ها

یا تمام تلاششو میکنه وقتی یه شادی داری یا یه کاری میکنی خودشو میکنه نورچشم که بگه من بهترم ولی از تو زندگیش داغونه 

کسایی که انرژی منفی هستن.....

درسته که این آدما سمی هستن و فقط باید ازشون دوری کرد ولی چون فامیل یا آشنا هستن هر چند وقت یکبار حتی رابطه کوچیک هم که پیش میاد زهر خودشونو میریزن 

You are you and that's the best thing about you💎

مدونید اگه فکر کنید نصف نی نی سایتی ها اینطورن

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قطع رابطه کاااامل

اینا تاااا تو رو ناراحت نکنن نمی تونن خوشحال باشن پس همه سعی شون رو می کنن که شما ناراحت باشی که این بهشون لذت می ده

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

عزیزم کم محلی بدترین جوابه واسشون ، شوهر من یه جمله معروف داره و اگه کسی حرف غیر منطقی بزنه یهو می‌خنده میگه آقا/خانم شما هرچی بگی درسته حرف بعدیتم درسته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2738
توهم برین بهش

آخه به قول گفتنی مثل گ.وه میمونه هر چی بیشتر قاطی میکنی بیشتر بوش در میاد

رسما روانی هستن یه عده آدم کینه ای و حسود

قطع رابطه کاااامل اینا تاااا تو رو ناراحت نکنن نمی تونن خوشحال باشن پس همه سعی شون رو می کنن که شما ...

کاملا موافقم👌👌👌👌👌

عزیزم کم محلی بدترین جوابه واسشون ، شوهر من یه جمله معروف داره و اگه کسی حرف غیر منطقی بزنه یهو می‌خ ...

این درست ولی مثلا الان که تو مجازی شده ارتباط ها مثلا من کوچکترین چیزی تو اینستا می ذارم میان تو نظر سنجی منفی نظر میدن بد همون چیزو میرن واسه خودشون می ذارن به طور کاملا ضایع ای هم اقراق میکنن که یعنی آقا من بهترم 

بعد حالا بین خودمون باشه که چه چیزایی از خونوادش میدونم که هیچوقت به خودم اجازه نمیدم به زبون بیارم ولی اگه بیارم زندگیش از هم میپاشه بعد همون آدما میان واسه من ادعای خوشبختی میکنن تا به اصطلاح رو کم کنن

این درست ولی مثلا الان که تو مجازی شده ارتباط ها مثلا من کوچکترین چیزی تو اینستا می ذارم میان تو نظر ...

وای من حس میکنم اینا رو مخ ترین افرادن ، چقدر شما خوبی که مثل خودشون برخوردنمیکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای من حس میکنم اینا رو مخ ترین افرادن ، چقدر شما خوبی که مثل خودشون برخوردنمیکنی

واقعا خیلی رو مخن ولی دقیقا قصدشون هم همینه که آدمو ناراحت کنن منم اگه مثل خودش رفتار کنم میشم مثل خودش منکه میدونم این آدما از درون درد دارن و عقده هاشون رو سر بقیه خالی میکنن منم بخوام اون طوری باشم از چیزای مهم تر زندگیم عقب میمونم...

ولی دلم میخواد این انرژی رو از خودم دور کنم....

2706