2733
2734
عنوان

دختر 40 ساله و خونه ی پدر و مادر؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1833 بازدید | 59 پست
لیسانس دارم. فعلا شاغل نیستم. خواستگار هم دارم ولی نمی پسندم.... 

۲۷ سال دیگه سن کمی نیس باید تا الان شاغل میشدی وقتی بخوای تو ۳۰ سالگی جدا بشی باید تا اون موقه یه پس انداز عالی داشته باشی.

بنظرم شما رویاپردازی میکنی و این باعث میشه از واقعیات دور بمونید و همینم باعثمیشه عمرتون به بطالت بگذره.

شما الان خواستگار دارین چند سال دیگه برای گزینه ی ازدواج واقعا کنار گذاشته میشین برای انتخاب آقایون با شرایط خوب.

فک کردم ۲۰ سال اینا باشین.

نمیگم ازدواج خوبه اصلا و ابدا. فقط میگم اگه تو کاری بصورت حرفه یی و با درآمد بالا مشغول نیستین بهتره یه کم انعطاف به خرج بدی و رو تصمیمات تجدید نظر کنی تا عمرت به بطالت نگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۷ سال دیگه سن کمی نیس باید تا الان شاغل میشدی وقتی بخوای تو ۳۰ سالگی جدا بشی باید تا اون موقه یه پس ...

ولی من مخالف نظرااتتم.. اینکه میگی باید تا الان حتما کار داشت.. اصلا مهم نیست... سن و سالش برای شروع ب کار کردن خیلی مناسبه اتفاقا...

و اینکه به نظر من با بیشتر شدن سن. موقعیت های بهتری برای ازدواج پیدا میشن.. 

اینو من هم تو زتدگی خودم هم اطرافیان دیدم... 

2731
ولی من مخالف نظرااتتم.. اینکه میگی باید تا الان حتما کار داشت.. اصلا مهم نیست... سن و سالش برای شروع ...

من تجربه و فکرم بهم می گه با بالا رفتن سن، تعداد خواستگارا کم تر میشه ولی اکثرا کیفیتشون می ره بالا. البته تا سن های 32 اینا.... درسته ؟

ولی من مخالف نظرااتتم.. اینکه میگی باید تا الان حتما کار داشت.. اصلا مهم نیست... سن و سالش برای شروع ...

نظرات متفاوته...

من اصلا موافق ازدواج بخاطر حرف بقبه و بالاتر سن نیستم.

فقط گفت خواستگارامو رد میکنم. حس گردم وسواس داره تو انتخاب. و همینطور وسواس برای شغل احتمالا.

واگه کسی بخواد چند سال دیگه خونه بگیره تو این گرونی واقعا باید الان دست به کار بشه برای چند سال دیگه.

خونه پول پیش و اجاره میخواد. مگه یه شغل برای یه تازه کار چقد در آمد داره؟!

نظرات متفاوته... من اصلا موافق ازدواج بخاطر حرف بقبه و بالاتر سن نیستم. فقط گفت خواستگارامو رد میک ...

چی بگم والا...

وسواس ک خوب نیست...

ولی ادم مگه چقدر خواستگار داره... 

اصلا بگو صد نفر... واقعا چقدر ممکنه ک ادم بین صد نفر بتونه یه نفر رو انتخاب کنه؟؟ 

خواستگار داشتن واقعا مزخرفه.. 

ادم باید خودش یه نفرو پیدا کنه...

چی بگم والا... وسواس ک خوب نیست... ولی ادم مگه چقدر خواستگار داره...  اصلا بگو صد نفر... واق ...

دقیقا حرف خوبی زدید... اینجوری انتخاب خیلی سخته.... منم ازدواج با عشق و دوس دارم خیلی... 

2740
نظرات متفاوته... من اصلا موافق ازدواج بخاطر حرف بقبه و بالاتر سن نیستم. فقط گفت خواستگارامو رد میک ...

عزیزم من منظور شما رو متوجه شدم. حرفتون یه جورایی  درسته و در مورد من هم  تا حدودی درست حدس زدید. و ممنون از تذکرتون و نظرتون 🌹

اینم بهت بگم.. 

پشت سر دختری ک مستقل بشه بره از خونه پدر ماددرش. خیلی حرفا خواهد بود.   

هر چیدرم ک بگی اطرافیان روشن فکرن.. 

ولی همونا بدترن..  

ادم باید خیلی حربا رو ب جون بخره... 

از اون بدتر کسایی ان ک فکر میکنن چون تنهایی حتما میتونن بیان و... 

گرفتی منظورمو؟

استارتر عزیز، سن ازدواج مهم نیس. خیلیا تو سن پایین ازدواج کردن و از ازدواجشون ناراضی ان، خیلیا هم تو سن بالا ازدواج کردن و ناراضی ان. چیزی که مهمه ازدواجه عاقلانس. درکه متقابل تو زندگی باشه. مطمئن باش شما به اون فردی که همه ی معیار های شما رو داشته باشه می رسی و ازواج عاقلانه و عاشقانه داشته باشی. در رابطه با آشناتونم باید بگم هر کس یه نظری داره. زندگی با والدین شاید برا خیلیامون سخت باشه و برا خیلیامون عالی باشه. ایشون این روشه زندگی‌رو انتخاب کردن و به نظرم نباید از ایشون ایرادی گرفت همین طور که هر کدوم از ما یه روشه زندگی رو انتخاب می کنیم و دوس نداریم کسی ایراد بگیره. چیزی که مهمه شاد زیستنه. اگه شما با جدا شدن از خونواده زندگی شادی رو خواهی داشت و خونوادت هم مخالفتی ندارن، انجامش بده.

هیچی
2706