2733
2739
از ساعت ۴پریود شدم فقط تو دسشویی خون دارم سه تا نوال تمیز انداختم اونور ولی از درد دارم میمیرم قبل ا ...

ببخشید شما سونو دادید اصلا شاید ضخامت رحمتون مشکلی داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید شما سونو دادید اصلا شاید ضخامت رحمتون مشکلی داشته باشه

ضخامت رحممو که همون لتروزول کم کرده بود ولی درمانش کردم سری اخر که سونو دادم نرمال بود نمیدونم دیگه قبل اقدام هیچ مشکلی نداشتما هیچییی کوچیکترین عفونت یا دردی یه چکاپ رفتم و یکم دارو داد اقدام کردم دردی نموند نگیرم

وای از دست مردا  حالا خوبه شوهرم الان میگه منم میخوام ولی مطمینم بعد بارداری حتما از این حرفا ...

اره دیگه فک کنم بشنوی فقط دعا کن حالت مثل من نباشه 

من تازه ۷ هفتم دارم نابود میشم نمیدونم تا کی ادامه داره

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2728
از ساعت ۴پریود شدم فقط تو دسشویی خون دارم سه تا نوال تمیز انداختم اونور ولی از درد دارم میمیرم قبل ا ...

وای از تجویزای اشتباه یه دکترم به من جستیران داد نابودم کرد 

فقط تیکه تیکه خون میومد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
نمیشه نمیتونم کل حواس فقط به باردار شدنه

حداقل تا روز موعد صب کن بعد بی بی بزن

وای از تجویزای اشتباه یه دکترم به من جستیران داد نابودم کرد  فقط تیکه تیکه خون میومد

اره کاش اصلا قبل اقدام دکتر نمیرفتم الان نه تنها پریودی بلکه کل ماه درد دارم اصلا ترشحاتم به کل عوض شده داغون شدم خیلی عاشق بچه ام خیلی واقعا دارم میسوزم تو عشقش چه انتظار سختیه وقتی کاری ام نتونی بکنی

اره کاش اصلا قبل اقدام دکتر نمیرفتم الان نه تنها پریودی بلکه کل ماه درد دارم اصلا ترشحاتم به کل عوض ...

درسته انتظار خیلی سخته

درست میشه نگران نباش

2738
اره کاش اصلا قبل اقدام دکتر نمیرفتم الان نه تنها پریودی بلکه کل ماه درد دارم اصلا ترشحاتم به کل عوض ...

ببخشید چند سالتونه؟ اگه سنتون زیاد نیست دوباره از نو شروع کنید دو ماه ویتاگنوس مصرف کنید هورموناتون کاملا تنظیم میشه تو این مدتم به شوهرتون ویتامین سی و اسید فولیک و ویتامین ای بدید بعد دوماه اقدام کنید برا بارداری تو این دوماهم پیشگیری نکنید و مرتب رابطه داشته باشید تا بدنتون به اسپرم عادت کنه 

منم ماه اول به خیال خودم برم دکتر بهتره رفتم دکتر یه سری چیزا گفتن که استرسم از اون موقع بیشتر شد دیگه بعدش شوهرم اصلا اجازه نمیده سونو برم 

من هرچی میزنم خط دوم کمرنگ همیشه ام میفته هیچوقت نشد یه خط فقط باشه نمیدونمم جرا

گروههای  تلگرام
💟گروه پرسش و پاسخ تجربیات بارداری
💟گروه پرسش و پاسخ کارشناس بارداری
💟گروه پرسش و پاسخ تجربی اقدام به بارداری
💟گروه مادر و کودک
💟گروه غذای بچه ها
(NINI FOOD)
💟گروه دورهمی خانمهای استان قم
💟 گروه تبلیغات کسب و کار و خرید و فروش وسایل بانوان ایران زمین
💟 گروه پرسش،و پاسخ تجربی طب سنتی
💟گروه آشپزی خونگی

https://t.me/joinchat/BstQhla63ZDQBwPqPOhOHg