2733
2739
این ماه که از روز ده گذاشتم اول فقط یک خط بود اونم خط کنترل  بعد کم کم یه هاله ظاهر شد روز 14 ...

ای بابا پس من چن روز به پریودم زدم دوتا خط افتاد حتی اخرین روز پریودم زدم دوتا خط افتاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا از دهنتون بشنوه ینی امکانش هست؟  بنظرتون اگه باردار بشم احتمال چه جنسیتی برام بیشتره؟  ...

من شنیدم روز تخمک گذاری باشه نزدیکی احتمال پسر بیشتره ولی فرقی نداره ایشالا خدا به همه بده منکه دارم دق میکنم

چجوری عزیزم میشه بهم یاد بدی شرایطشو

اول صبح ساعت 8 پامیشم روم بدیوار مثانمو تخلیه میکنم بعدش تا ساعت 11 مایعات نمیخورم و کیتو 60ثانیه عمودی تونمونم نگه میدارم بعد میارم بیرون 5 تا 7 دقیقه بعد نتیجرو نگا میکنم 

البته روزای مثبت همون لحظه که تو نمونم بود نتیجه رو نشون میداد

2738
ای بابا پس من چن روز به پریودم زدم دوتا خط افتاد حتی اخرین روز پریودم زدم دوتا خط افتاد 

شما الان پریود شدید؟ یا تاخیر دارید؟ چون میگن واسه بارداریم مثبت میشه

شما الان پریود شدید؟ یا تاخیر دارید؟ چون میگن واسه بارداریم مثبت میشه

امروز پریود شدم برای اولین بارم دو روز تاخیر داشتم البته چه پریودی ام شدم عذر میخوام فقط تو دسشویی خون میاد نوارم تمیز میمونه

سلام خانمها و مامانهای گل 💝💝💝💝 ممنون میشم اگه راهنماییم بکنید  سه ماهه اقدامم برای باردار ...

کاری به کیت نداشته باش اگه شرایطش هست یک شب در میون یا دوشب یبار رابطه داشته باشین

من همیشه چار پنج روز به موعدم که بود دیگه جلوگیری داشتیم حوصلشو نداشتم!

این دفعه تا روز اخر جلوگیری نداشتیم

روز موعد پریودم حامله شدم😐

الانم ۳ هفته سونوم با پری ام فرق داره

تایپیک اخرم نوشتم

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
ببخشید عزیزم شما بعد از اقدام کن تا صبح میخوابین و بلند نمیشین؟

من همیشه پاهامو یه ربع تکیه میدادم بالا تخت

این دفه همون موقع پریدم حمام

‌اصن انگار رو هیچی نمیشه حساب کرد

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
2706