2737
2739
عنوان

چطوری از شرش خلاص شم😯

362 بازدید | 19 پست

این خانم ک میگم دوست چندین سالمه...

بارفتارایی ک ازش دیدم خیلی حس خوبی ندارم بهش دیگ ازچشم افتاده...اول اینکه خیلی انرژی منفیه ودائم داره درددل میکنه از بدبختیاش😥خسته شدم...حسوده .مثلا میبینه من یه پیشرفتی کردم سریع اون بدجلوه میدهواصرارداره ک من قبول کنم اصلا پیشرفت خاصی نیس وبدردنخوره!!!تو روابطم بانامزدمم خیلی کنجکاوی میکنه ومن نمیدونم چی باید بهش بگم لطفا بگین چیکارکنم ک اززندگیم بره ولی ناراحت نشه

حذفشون کن سمی هستن گلم زیادن اطرافم یه روز ب این نتیجه میرسی نزدیک ترین رفیقت اولین دشمنه 

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خیلی مودبانه بهش بگو اصلا شاید واقعا اون خودش نمیدونه رفتاراش چقدر شمارو اذیت میکنه 

مگه میشه ندونه...فک کن از پیشرفت من غصش میگیره وگاهی اینقد حسادت میبینم توچشاش خودم خجالت میکشم...بعضی وقتا درجواب حرفاش نمیدونم چی باید بگم..من اصلا ادم رکی نیستم براهمین سختمه...ولی عین کنه چسبیده ول کنم نیس

منم بود یه همچین کسی تو زندگیم.یه چیزو بهونه کردم باهاش کات کردم.سعی کن تو زمان پریودیت یه چیزی رو بهونه کنی که مهربونیت کمتر باشه

کسی که میخواد بره دویدنو یادش بدید .یه لقمه نون پنیرم براش بزارید تو راه ضعف نکنه برگرده.
2706