2737
2739

من دو هفته از کرونام می گذره حالم کاملا خوبه ولی بعضی وقتا یکم تنگی نفس می گیرم که اصلا آزار دهنده نیست

هفته قبل که رفتم چهل درصد ریه ام درگیر بود که دیگه خودمو بستم به سوپ و جوشونده و ویتامین سی و شربت لیمو عسل

دو بار بعدش هم رفتم اکسیژن خونم بالای ۹۷ بود 

حالا به نظرتون با اینکه الان می دونم حالم خییلی خوبه و تنگی نفسمم خیییلی کمتر شده دوباره برم سی تی بدم یا دیگه بی خیالش☺☺

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لفظ کلمه کرونایی ها اصلا خوب نیست.با بیماری لقب ندید به همدیگه

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤

خداروشكر 

چ علاىمي داشتي ك رفتي سيتي چون خيلي ها رو ميبدونم نميرن اسكن كنن

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2738

ب نظرم ديگه نرو چون خود سيتي اسكن خطرناكه خيلي تكرار بشه تا واجب نيست كلا نبايد انجامش داد اگه حالت خوبه ك ديگه اون علاىم كمي هم ك داري كم كم برطرف ميشه

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
2706