2733
2734
عنوان

یه چیز ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 85 پست

اه تو خب خود منی

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نترسی ولی جنه. تفکیلی از حیوونای مختلفن. اما چون خیلی خیلی زشتن ما توانایی دیدنشونو نداریم خداروشکر

اما همه جا هستن. اصلا واسه همینه که میگن شبه اول قبر ترسناکه. هم به خاطر اعمالمون همم به خاطر این چیزایی که میبینیم. 

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
الان با واقعیت روبرو شه بهتره    

ولی واقعا حس فوقالعاده بدیه،ما یه مدت تو یه خونه بالای خونه مادرشوهرمینا بودیم اقا من هروقت میرسیدم به دوتا پله نزدیک خونه خودمون این حس با من بود تا وقتیکه خارج میشدم میومدم پایین یه ترسی میفتاد به جونم بی دلیل اصلا به هیچیم فک نمیکردم تا میرسیدم نزدیک خونه اینجوری میشدم حتی اگه صدنفر پیشم بود ولی این خونمون صد سالم تنها باشم همچین حسی ندارم،نمیدونم حکمتش چی بود

2738
زباد تواین تاپیکای ترسناک نرو که توهم بزنی هیچ خبری نیست نترس

بخدا اصلا نمیرم حتی فیلم ترسناک نگاه نمی‌کنم میخواستم قبلن تاپیک بزنم گفتم ولش کن چیز خاصی نیست ولی الان شدید شده با کوچکترین صدایی دلم میریزه میترسم 

ینی شب اول قبر جن میبینیم

یه کتاب خوندم. این انسان هایی که میمیرن روحشو فقط میمونه دیگه   بعد اون دنیا هم یه لباس دارن که با اعمالشونه. مثلا اونایی که خیلی بدن تفکیکی از حیوونن. مثلا دایناسور و انسان و خفاش و گرگ باهم ترکیب شدن 

خیلی وحشتناکه

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
نترسی ولی جنه. تفکیلی از حیوونای مختلفن. اما چون خیلی خیلی زشتن ما توانایی دیدنشونو نداریم خداروشکر ...

ی سوال ...خونه اولیمون خیلی منو اذیت کردن حتی با چشمام دیدم چنبار ی شکل بود فقط البته آدم بود...قدش خیلی بلند بود مرد بود لباش شیری پوشیده بود...ولی تا الان نفهمیدم روح بود یا جن...میتونی بگی چی بوده؟همش سر صدا میکرد و حتی نمیزاشت بخابم یا وسیله هارو دستکاری میکرد

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2706