2737
2739
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 1627 بازدید | 116 پست
چقدر نامرده خدا جای حق نشسته عزیزم از نفقه و‌مهریه نگذری ها چون خودش بیرون کرده خیلی ب نفع توعه مهری ...

سه  سال پیش گولم زد و بخشیدمش خدا ازش نگذره فکر کر دم دردش اینه اگه ببخشم آدم میشه میشینه سرجاش اما نشد بدتر شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اخلاقشه و دست خودش نیس..از اول اینجوری بود؟بچه نداری؟

آخه اولا اینجوری نبود خیلی پیله ی من بود خیلییییی محبت کلامی داشت الان هیچ یادم نمیاد آخرین باری ک بهم گفته دوست دارم کی بوده.ی دختر یک ساله دارم 

سه  سال پیش گولم زد و بخشیدمش خدا ازش نگذره فکر کر دم دردش اینه اگه ببخشم آدم میشه میشینه سرجاش ...

خیلی ناراحت شدم خدا کمک ات کنه دیگه کاریه که شده بهش فکر نکن اونایی هم که‌مهریه دارن نمیتونن بگیرن ولی پدرت گناه داره نفقه بچه ها رو بگیر مواظب خودت و بچه ها باش همون بهتر که با این آدم سمی زندگیتو هدر نمیدی

2728
چقدر نامرده خدا جای حق نشسته عزیزم از نفقه و‌مهریه نگذری ها چون خودش بیرون کرده خیلی ب نفع توعه مهری ...

سه  سال پیش گولم زد و بخشیدمش خدا ازش نگذره فکر کر دم دردش اینه اگه ببخشم آدم میشه میشینه سرجاش اما نشد بدتر شدمنم بعد سیزده سال رفتم ازش شکایت کردم که منو از خونه انداخته بیرون تازه بجا مهریه چک سفید بهم داد 

برا من هنوز به اون حد نرسیده.وقتی باهاش خوبم زیاد رابطه میخواد ازم ..ولی کافیه یکم ناراحت باشم و برم ...

از غد بودنشه 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2740
آخه واسه همه چی باید من‌اول پیش قدم بشم..خودش هیج کاری نمیکنه دلم میخواد گاهی خودش خودجوش یه کارایی ...

اشکال نداره تو پیش قدم شو عزیزم بایو به سمت خودت جدبش کنی باید خودتو شیفتش کنی بی توقع بهش محبت کن انگار اصلا متوجه نمیشی که اون به تو بی توجه هست ولی خب ررعایت اعتدالم داشته باش از خودت مایه بذار مثلا بهش نگو تو اصلا به من حرف نمیزنی به جاش بگو اینقدر دوی دارم بهم حرف بزنی از ضمیر من به جای تو استفاده کن

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
خیلی ناراحت شدم خدا کمک ات کنه دیگه کاریه که شده بهش فکر نکن اونایی هم که‌مهریه دارن نمیتونن بگیرن و ...

سمی واقعا سمی هست زیر سرش هم بلند شده باشه مهم نیست دیگه برام تو این سیزده سال چندین بار مچشو گرفتم اما انقد عوضی و زرنگه میپیچونه و منو مقصر جلوه میده بی پدر تازگی‌ها هم به من تهمت میزنه بی ناموس منی که همه عالم آدم میدونن ماهی یک بار هم از خونه بیرون نمیرم ساده ساده میگردم خدا ازش نگذره که بلایی نمونده سرم نیاره

2706