2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_3     عزیز دلم این کاربری رو باز کنید قربونتون ...

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_3    

عزیز دل تو رو خدا این پستو بخونید خواهش میکنم ازتون 

میدونم باید به تل و تماس با ما بگه میدونیم همه چی رو 

فقط الان ضروریه که زود باشه کاربریش ایندفعه شما دکمه هه رو بزن دفعه بعد اگه تعلیق کنه اصلا زحمت به شما نمیدیم باور کنید خواهش خواهش خواهش 🙏🙏🙏🙏🙏

........
2738
@نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_3   عزیزام خواهش میکنم توروخدا واجبه الان این کاربر برگرده ...

سلام عزیزم ده نفر تاپیک زدن قطع کاربریشون کنم انقدر از اینا میترسم زودتر کارشون رو راه میندازم چون میترسم فحش بدن

شماره شون رو دارین اسمی که تگ کردین پیدا نمیکنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم ده نفر تاپیک زدن قطع کاربریشون کنم انقدر از اینا میترسم زودتر کارشون رو راه میندازم چون م ...

اسمشون شش تا خط_ از اینا هر طرفش داره 

نه بخدا فحش چرا این محبت شماست

........
سلام عزیزم ده نفر تاپیک زدن قطع کاربریشون کنم انقدر از اینا میترسم زودتر کارشون رو راه میندازم چون م ...

الهی من فدات بشم به خدا از دیشب هیچکس یه جواب به من نمیده محبت کنید در حقم_6خطnegarبعد 6خط

؟🖤🥀
الهی من فدات بشم به خدا از دیشب هیچکس یه جواب به من نمیده محبت کنید در حقم_6خطnegarبعد 6خط

فعال شد

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706