2737
2739

ترم اول که بودیم، هفته ی دوم به بعد شبا صداهای عجیب و غریبی از سقف خوابگاه مامیومد،طبقه ی بالای خوابگاه ما ساختمون متروکه و ترسناکی بود که کسی اصلا بهش رفت و امد نداشت،همه ی راه های ورودیش رو بسته بودن،

خلاصه هابین کل افراد شایعه شده بود خوابگاه ما نیان جن داره😱😐🤦‍♀️

واقعا راست میگفتن ،شباو گاهی اوقات روزا صداهای عجیب و غریبی از سقف میومد،

من که زیاد نمیترسیدم راستش همیشه هم بچه های اتاق رو دلداری میدادم میگفتم چیزی نیست😶

ولی یه روز که خودم توی اتاق تنها بودم و میخواستم بخوابم  اون صداهای عجیب و غریب همش میومد توی ذهنم و حس میکردم اتاق الان پرجن شده😱😶

و اگه بخوابم...،بعدش فهمیدم که منم از بقیه ترسو ترم😊

خلاصه گذشت و گذشت یه شب دیگه واقعا صداها خیلی زیاد شده بود یکی بچه ها گریه ش گرفت،یعنی زار میزداااااااا😐🤦‍♀️

خلاصه بچه ها رفتن سرپرست رو آوردن و جریان رو گفتن،گفتیم ما اسایش نداریم اینجا😶😐

سرپرستم کلی باهامون دعوا کرد این شایعات چیه پخش کردین بین بچه ها که خوابگاهتون جن داره و این حرفاااا😐

بعدشم گفت الان نگهبانو میفرستم بره ببینیه چه خبره

بعد چند دقیقه اومد کلی باهامون دعوا کرد که کی بود گریه کرد،😐🤦‍♀️

مگر شما بچه این و این حرفا

گفت اون بالا توی ساختمون متروکه چند گربه بودن و بچه داشت و صدا ازاون گربه هابوده،

خلاصه سروته قضیه رو اون شب هم آورد و رفت

فردا شب دوباره روز ازنو روزی ازنو بازم همون صداها ....

و بعدشم فهمیدیم که نگهبانو اون شب نفرستاده بالا و دروغ گفته گربه بودن و خواسته مانترسیم😐

تا اینکه بعد از تحقیق و جستو جو خودمون فهمیدیم که اصل جریان رو😱😳 که بالای سرمون چه خبره😱😱😱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ترسناک

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
بزار ایزی لایفمو ببندم بعد میام 

منم برم سر دستشویی بشینم😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738

وای حمومش دشوریش😣😣😣😣

وای قلبم بادوستم میرفتم دشوری

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706