2737
2739

۶ ماهه عقدیم سنتی بود عقدمون متاسفانه

شوهر خواهرم پسر دوست مامانم بوده دوست قدیمی مادرم و ۲ سال از ابجیم کوچیکتره

خاک بر من دلم برای همه میسوزه بخداا

برای سوپور محل، ادمایی که تو اشغالا دنبال غذان، برای بدبختا مریضا..

خلاصه شوهرخواهرم سفر کاری رفته ریختن تو اتوبوس گوشیارو گرفتن و خالیشون کردن، خواهرم با من دردودل کرد و گفت هم زمان با صحبت خواهرم شوهرم زنگ زد که با کی حرف پیزدی و اصراار که بگو ابجیت چی گفت؟ منم گفتم دلم سوخت واسه شوهرش تو این گرونی.. اونم گفت به ما چه! 

امشب میگه تو به اون حسی داری دلت میسوزه؟😳😳😳

یه روزم قهر بودیم😐

خلی چیزیه؟؟

وااااااا

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😒😒😒وا

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

شوهرت چرا اینجوریه😐😐😐

وااا

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

اظهار نکن دلسوزیتو 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2738

بگو اگه برای خودت پیش میومد خواهرم اینطوری میگفت ناراحت نمیشدی . ناراحتی خواهرت ناراحتی تو هم هست . داشتن یا نداشتن اون تو رو هم شاد یا غمگین میکنه. کلا خواهر دیگه همینه.

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔

چ بد دل 😑😐

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2706