2737
2734

بیایید از تجربه هاتون بگید برای خوب شدن زندگیامون بهم کمک کنید 

بخاطر شرایط بد اقتصادی و این مریضی مسخره(کرونای کثافت😡)اعصابا داغونه،حداقل یه راهکارایی بهم یاد بدیم بهتر اوضاع رو کنترل کنیم🤔

خدایا نگاهتو ازم برنگردون دستمو ول نکن حتی اگر من بنده بدی بودم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لج نکردن.کم توقع بودن.کش ندادن موضوع.دوری از غرور بیجا.گیر ندادن.کلا سخت شده زندگی.  

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

سعی نمیکنم

یعنی نمیتونم سعی کنم

بشدت مغرورم

۹۹درصد همسرم پیش قدم میشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

به نظرم همین که کمتر گیر بدیم وغُر نزنیم به جونشون رو اعصابشون نباشیم کمتر دعوا پیش میاد.واقعا وضع اقتصادی افتضاحه ومردای بیچاره خیلی زیر فشارن

زندگی من پسرمه😍هر عمل کَز خیر وشر از آدمی سَر میزند...آن عمل مُزدش به زودی پُشت دَر،دَر میزند👌🤌

سکوت کن بزار غر زدنش تموم شه بعد میوفته دنبالت 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

شوهرم از سر کار میاد تا 1 ساعت هیچ حرفی جز قربون صدقه نمیزنم، غذاش امادس، از خانوادش بد نمیگم مگر به سطوح اومده باشم، ولخرجی نمیکنم، بگو بخند میکنم، غر نمیزنم، گرونیا به اون بیشتر فشار میاره، چون کار میکنه و رسما هیچ میشه تلاششبه محضی که حس کنم خسته اس زیاد میگم بخوابیم، تو بحث سکوت میکنم و ادامه نمیدم، زندگیمونم عاشقانه اس و ارامش داریم

مامانِ لیانا
شوهرم از سر کار میاد تا 1 ساعت هیچ حرفی جز قربون صدقه نمیزنم، غذاش امادس، از خانوادش بد نمیگم مگر به ...

عین منی تو عشقم.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
2706