2737
2739
عنوان

یه سوال از پولدارهای لاکچری سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1868 بازدید | 108 پست

ما چند تا از آشنایان با کفش میرن داخل خونه ولی خود ما چون نماز میخونیم و به نجسی و پاکی حساسیم با دمپایی روفرشی

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ایقد چاق شدیم که پولمون دیگه هیچ لذتی نداره

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا من دوتا برداشتم  یکیش مال تو🤣

فدای دستات🤣رحم نمیکنن ب موز

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
2728
نه عزیزم عادت کردیم چون هرروز کف پارکت ها شسته میشه.سوال بعدی؟؟😂

ناموسا پاهاتون کپک نمیزنه صب تا شب تو کفشه حتی تو خونه😐

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
نه با کفشت میای خاکیش میکنی😎😂

🤣قول میدم کفشامو دربیارم بدم به یکی از غلاما😅😂

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

به نظر من به شان وشخصیت بر میگرده نه به پولذاری....اخه هرچقدم پول داشته باشی خیابون با خونه یکیه؟؟؟🙃🙃🙃

👌گران باش...بگذارتابهایت راپرداخت کنند..ادمهاچیزهای مفت را مفت از دست میدهند👌

ولی خوب اونقدرراااا که میگی پولداااار پولدار نه در سطع متوسط رپ به بالایم که هداروشمر دستمون به دهنمون میرسه 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

راستش خونه های لاکچری یه قسمت کفش کن داخل ورودی خونه داره معمولا با کفش میر ن داخل اونجا دمپایی می پوشن و لباس های رو مثل پالتو یا چتر و این چیزا هم همونجا آویز میکنن میان تو.

منم سواله واسم که چجوری با کفشی که تو کل خیابانها راه رفتن میان تو خونه.هر وقت هتل میرم با اینکه هتل خیلی تمیزه بدم میاد روی فرش های هتل بشینم. حس میکنم‌ممکنه افرادی اینجا اومده باشن که مثل تو فیلمها با کفش هاشون رفت و آمد کرده باشن.😅هتل هم که نمیاد فرش ها رو هر روز بشوره. 

برای سلامتی امام‌زمان(عج)یک صلوات بفرست

من پول ندارم اما با دمپایی که تو سرویس حولم بود توخونه میچرخم😁

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706