2733
2734
عنوان

چرا فکر میکنم تا آخر عمرم تنها میمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 128 پست
مثل من😔

تو مثل من نشو 

من میخوام شروع کنم مشاوره رفتن ولی هنوز یکم گیرم نمیرسم برم

من الان به مرحله ی داغونی رسیدم که دلم نمیخواد خودمم تو آینه ببینم به خاطر قیافه ام 

داغون داغون شدم 

برو مشاوره برو کلاس ورزشی چیزی

من کلاس نمیتونم برم چون میترسم یه جا اشتباه کنم بهم بخندن😢 

برو مشاوره خوب و سرگرم یه کلاسی چیزی بشو

تازه قبل کرونا با با دوستای خوانوادگیمون میرفتن بیرون یه کلمه به من نمیگفتن توهم بیا بریم با اینکه دوستامون میگفتن به من که چرا تو باهاشون نمیای😂😂حالا اگه میگفتن من نمیرفتماا ولی خب ادم توقع داره یه تعارف بهش زده بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو مثل من نشو  من میخوام شروع کنم مشاوره رفتن ولی هنوز یکم گیرم نمیرسم برم من الان به مرحله ی ...

من دقیقا تو همین مرحله ای هستم که تو هستی 😶

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2731
منم عممو دوست دارم ولی همیشه دلمو شکونده  کلا همه باهام اینجوری رفتار میکنن منم هیچی نمیگم ک ن ...

پس خودت سعی کن کمتر ناراحت بشی یاد عیب هاشون بیفت تودلت به خودت بگو اینا فلان طورن بعد ایراد منو میگیرن همینا باعث میشه تو زیاد ناراحت نشی

برو مشاوره من میخوام شروع کنم و بعدش شروع کنم به پوستم برسم  درسمو ادامه بدم کلاس نقاشی برم& ...

من تو روستام اصلا همچین آزادیایی ندارم. 

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2740
اصلا کسی ب ادم چیزی نگه ادم خودش خودشو سرزنش میکنه چرا فلانی بچه تره ازدواج کرده من نکردم واقعا قدیم ...

نه این حستو خودت برای خودت به وجود اوردی تو ازدواج نکردی چون موقعیتهای عالی که باب دلت باشه برات پیش نیومد وگرنه هرادمی میتونه به اولین خواستگارش جواب مثبت بده.ی خاطره بگم دختر خالم خیلی کوچیک بود ازدواج کرد فک کنم اول دبیرستان بعد منو ی دخترخاله دیگم خیلی ازش بزرگتر بودیم رقتیم خونه مامان بزرگش اماده شیم با خوشحالی مامان بزرگش یهو گفت من خجالتم میاد شما هنوز مجریدن اون کوچولویه نامزد گرفت.همونجا بهش گفتم برای اینکه معیارش خیلی پایینتر از معیارای ماست

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
من تو روستام اصلا همچین آزادیایی ندارم. 

کلاس های آنلاین شرکت کن بعد اکثر کلاسها یک روز در هفته اس میتونی اگر شهر نزدیکه بری

جلسات روانشناسی آنلاین بگو برگزار کنه برات

یا اینکه مشاوره هفته ای یه روز بیا شهر

منم میخوام زنگ بزنم بگم آنلاین جلسخ بزاره برام

بنظرم ی مدت نبینشون اگه اذیت میشی چون حق داری 😂😂

اتفاقا زیاد میبینمش رابطمم باهاش خوبه کنار اومدم باهاش انقدرم جلوی من تو بغلش لم میده احساس میکنم بعضی کارارو از حرص من انجام میده😂😂ولی من حرصم نمیگیره قبلا خیلی حرصی میشدم الان نه

2706