2737
2734
عنوان

چرا فکر میکنم تا آخر عمرم تنها میمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 128 پست
نه عزیزم ما حساس نیستیم بقیه خیلی بیشعور هستند هر چه از دهنشون در میاد میگند وضعیت منم از تو بدتره خ ...

ایشالا عزیزم ی ازدواجی ک ادامه دار و خوب باشه جدایی نباشه ایشالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس دیگه کمتر برو اونجا به نفعته چون ناراحت میشی

بابام خیلی دوسشون داره وگرنه خودم اصلا نمیرم ولی چ کنم ک اختیارم دست بابامه وگرنه نمیخوام با کسی رفت و اومد کنم

2728
بابام خیلی دوسشون داره وگرنه خودم اصلا نمیرم ولی چ کنم ک اختیارم دست بابامه وگرنه نمیخوام با کسی رفت ...

راستش من یکی از عمه هامو خیلی دوس دارم بخاطر مریضیش نمیرم زیاد چون خودم طاقت ندارم ببینم و اینکه گاهی دست خودش نیس انتظاراتش خیلی زیاده

یعنی حرف دختر عمم بد بوده؟خب من مجردم اینا همش میان جلوی چشممم یا حرفشو میزنن بخدا دلم آب میشه نمیخ ...

اره دیگ اگه دلش واسه مادرش میسوزه خودش نباید تنهایش میزاشت

حالا توام زیاد به حرفاشون اهمیت نده ،با خنده و اینا بگو سنی ندارم

برو یه کلاسی یه حرفه یاد بگیر مثل خیاطی یا ارایشگری،یا درست رو ادامه بده 

⭐رویاهاتو دنبال کن...اونا راهو بلدن⭐
2738

منم مثل تو عزیزم 

ولی من مطمئنم که تنها میمونم تا اخر عمر کی عاشق یه دختر با قیافه معمولی میشه که اهل ارایش کردن نیست و ۷۸ کیلو😔😢

مامانمم مخالفه ازدواجمه

چهارتا هم که میان میپرونه 

کسی هم تا حالا عاشقم نشده با اینکه شاغلم و خانواده شناخته شده دارم و تحصیلاتمم خوبه

راستش من یکی از عمه هامو خیلی دوس دارم بخاطر مریضیش نمیرم زیاد چون خودم طاقت ندارم ببینم و اینکه گاه ...

منم عممو دوست دارم ولی همیشه دلمو شکونده 

کلا همه باهام اینجوری رفتار میکنن منم هیچی نمیگم ک ناراحت نشن ولی خودم دارم میترکم میگم چ خوبه قطع رابطه ولی اونا خیلیی پررو ان همیشه تو کارام دخالت میکنن

منم مثل تو عزیزم  ولی من مطمئنم که تنها میمونم تا اخر عمر کی عاشق یه دختر با قیافه معمولی میشه ...

😭😭😭اره منم همیشه میگم هیشکی منو نمیخواد هیشکی دوستم نداره تو این دنیا

ایشالا اتفاقای خوبی برات بیفته عزیزم چندسالته

آخی بمیرم مجردی؟ایشالا عروس شی کاملا میفهممت😭😭😭😭😭😭😭

خدا نکنه عزیزم  

ان شا الله دعا کنید من یک شوهر خوب کنم که دهنشون بسته بشه😔

لطفاً برای شادی روح بابای مهربونم یک صلوات بفرستید خواهش میکنم😔😔
2706