2733
2734
عنوان

به نظرتون من نجستم?

1413 بازدید | 81 پست

میشه نظرتون رو بگید لطفا 

من روزانه یکدونه شیشه آبمعدنی رو میزارم یک گوشه طوری که مشخصه اون مال منه

شوهرم همش بهم میگه نجس نکن 

چندبار بهش گفتم اینکارو میکنم که بدونم درروز حداقل یک شیشه میخورم یجایی میزارم که تو اشتباهی نخوری

و کلی باهم دعوا میکنه که نکن منم جدیدا یک لیوان گزاشتم کنارش ک با لیوان میخورم

ولی خودش حتی عرقیجات رو با شیش میخوره و میزاره یخچال و ماست تو ظرفش میخوره و گاهی ک من حواسم بهش نیس آبو سر میکشه 

به نظرتون من چیکار کنم ازم بدش میاد?

دیده را نادیده کن نادیده را هرگز مگو

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چی شد اصلا

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738

خب تو ك ميبوسيش چطور بدت مياد از دهنش

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

مشروبه مگه یا خیلی ببخشید مگه هاپویی😐بخوابون دهنش

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

من نامزدم یعنی ممکنه یه روز شوهر منم همین کاررو کنه؟😞😞😞 قاشقشو میزنه تو ماست؟

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2706