2733
2734
عنوان

یبوست بارداری

187 بازدید | 14 پست

دوستان شرمنده ولی برای درمان یبوست تو بارداری چیکار کنم؟

انجیر استفاده کردم اب هم زیاد میخورم تاثیری نداشته یه راهکار بدین ک تاثیرش سریع باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱۹هفته

ببین من یه متخصص تغذیه این دستور بم داد . خودم هفته ۲۷ هستم . حدودا دو ماهی هست دارم این دستورو رعایت میکنم و خدارو شکر تا حالا یبوست نداشتم.

شب دو قاشق غذاخوری خاکشیر تو نصف لیوان آب خیس کن بذار بمونه. صبح اون نصف خالی لیوان با آبجوش دباره پر کن ، میشه یه لیوان خاکشیر   ناشتا بخور . واسه منکه خیلی تاثیر داشت .من قبل بارداریمم همش یبوست داشتم . ولی این مدت اینکارو میکنم یبوست ندارم دیگه . امیدوارم به دردت بخوره. 

2738
آره عالی بود من اوایل بارداریم یبوست وحشتناک داشتم با غذا اصلا درست نشد ولی اینو ۱ قاشق بعد غذا مبخو ...

شنبه زنگ میزنم به دکترم ببینم تایید کنه حتما استفاده میکنم چون واقعیت غیرقابل تحمله خیلی اذیت میشم

من تو شیردهی دچارش شدم😐🙁خیلی بده

گروههای  تلگرام
💟گروه پرسش و پاسخ تجربیات بارداری
💟گروه پرسش و پاسخ کارشناس بارداری
💟گروه پرسش و پاسخ تجربی اقدام به بارداری
💟گروه مادر و کودک
💟گروه غذای بچه ها
(NINI FOOD)
💟گروه دورهمی خانمهای استان قم
💟 گروه تبلیغات کسب و کار و خرید و فروش وسایل بانوان ایران زمین
💟 گروه پرسش،و پاسخ تجربی طب سنتی
💟گروه آشپزی خونگی

https://t.me/joinchat/BstQhla63ZDQBwPqPOhOHg

ببین من یه متخصص تغذیه این دستور بم داد . خودم هفته ۲۷ هستم . حدودا دو ماهی هست دارم این دستورو رعای ...

پس چرا میگن خاکشیر دهانه  رحم و باز  میکنه

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
نه بابا من هر روز دارم میخورم الانم هفته ۳۲ ام ، خدارو شکر تا الان مشکلی نداشتم .بهرحال شما قبل از خ ...

بارداریه اولم که ماه آخر هر روز میخوردم هیچی نشد ترسم به خاطره این بود که۱۰ هفته ام

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
2706