2737
2739
عنوان

روزی چندساعت با بچه بازی میکنید؟

268 بازدید | 18 پست

بچهتون چند سالش؟چی کارایی بلده؟شعر خوندن شمارش؟پسرم من ۶ سالش ولی دیر زبون باز کرد.مم فکر میکردم مادر نمونه م ولی الان میفهمم چیزی به بچه یادندادم 

به بچت شادی و رقص و آواز یاد بده،اینا اول اصله

وقتی روح و روانش ساخته شد و اونها رو هم یاد میگیره

راستی از الان براش کتاب بخر و خودتم جلوش کتاب دست بگییر

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا وقت بازی نمیمونه برام دوتا دختر دارم دختر بزرگم کلاس اوله کلا وقتم شده واسه اون شوهرمم ناهار میاد خونه صبح زود بلند میشم ناهار میزارم دخترامم بیدار میکنم صبحونه میدم تا جمع کنم بشورم میشه 11.12 بعد به دخترم املا میگم اونم کلاس اولی که باید دائم تکرار کنی بعدش شوهرم میاد ناهار میخوریم تا جمع کنم و بشورم میشه 3 دخترم کلاس داره 3 تا 5 پای اونم دختر کوچیکم 3 میخوابه تا 5 بیدار میشه باید به ا ن یه چیزی بدم بخوره دوباره شام درست کنم با دخترم کار کنم درساشو بنویسه شوهرم میاد شام بخوریم جمع کنیم شده 10 دیگه یه چایی یکم بازی با بچه ها میشه 12 بعد میخوابیم این شده برنامه روزانه من

2728

خودم حدود 2 ساعت البته نه یکسره هربار حدود نیم ساعت باهاشم

اما کتابای آموزشی و برنامه پاپیتا رو میذارم و کارتونای زبان اصلی و شعر بیشترین تمرکزم رو زبانشه چون هرچی کوچکتر باشن بهتر یاد میگیرن و البته اصلاااا خسته ش نباید کرد که زده بشه با آهنگ و شعر و بازی یاد میگیره 

پسرم 4 سالشه

شعرزیاد بلده الفبای فارسی و انگلیسی رو کامل

حروف انگلیسی رو میخونه و مینویسه

حدود 30 تا کلمه انگلیسی بلده

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
خودم حدود 2 ساعت البته نه یکسره هربار حدود نیم ساعت باهاشم اما کتابای آموزشی و برنامه پاپیتا رو میذ ...

از ما پاپیتا راضی؟چقدر هزینه کردی؟خودت الفبا یاددادی

از ما پاپیون راضی؟چقدر هزینه کردی؟خودت الفبا یاددادی

الفبای فارسی رو خودم یاد دادم انگلیسی رو هم اولش خودم یاد دادم بعد که کم و بیش یاد گرفت پاپیتارو براش ریختم تو گوشی الانم تو خونه جمله های ساده روزانه رو باهاش انگلیسی صحبت میکنم که مکالمه ش تقویت شه

پاپیتارو 40 تومن هزینه ش شد ولی الان فکر کنم ارزونتر شده

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
2738
والا وقت بازی نمیمونه برام دوتا دختر دارم دختر بزرگم کلاس اوله کلا وقتم شده واسه اون شوهرمم ناهار می ...

عزیزم کلا با این مشغله کاری تو خونه سختت نیس؟

اذیت نمیشی؟ یا نه راضی هستی چون کنار خونوادتی؟

من هنوز بچه ندارم اما میگم بعد ک بچه اومد و سرم شلوغ شد چیکار کنم 

والا چی بگم خسته که میشم بخدا گاهی گریم میگیره و دلم واسه مادرپدرم تنگ میشه با اینکه نزدیکن ولی نمیتونم ببینمشون ولی خداروشکر همینکه شوهرم آدم خوبیه قدرمو میدونه و بابت کارایی که میکنم تشکر میکنه و همینطور پدر خوبیه خداروشکر راضیم و خداروشکر میکنم که بچه های سالمی دارم. حتی گاهی وقت رسیدن به خودمو ندارم ولی خوب کنار میام و شوهرمم وقتایی که خونست کمکم میکنه.

عزیزم کلا با این مشغله کاری تو خونه سختت نیس؟ اذیت نمیشی؟ یا نه راضی هستی چون کنار خونوادتی؟ من هن ...

عزیزم جواب سوالاتو دادم ولی حواسم نبود ریپلای کنم پست بالا جوابتو دادم

الفبای فارسی رو خودم یاد دادم انگلیسی رو هم اولش خودم یاد دادم بعد که کم و بیش یاد گرفت پاپیتارو برا ...

پاپیتا چیه عزیزم؟ برنامه اس؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
پاپیتا چیه عزیزم؟ برنامه اس؟

بله عزیزم از گوگل پلی میتونید دانلود کنید بعد از پرداخت مبلغ بهتون یه شماره میدن و راهنمایی میکنن همیشه هم زود جواب میدن 

والا چی بگم خسته که میشم بخدا گاهی گریم میگیره و دلم واسه مادرپدرم تنگ میشه با اینکه نزدیکن ولی نمیت ...

خدا خونوادتو حفظ کنه عزیزم

خداروشکر که شوهرت خوبیاتو میبینه 

انشالله همیشه خوشبخت باشین در کنار هم

دیگه خانم خونه بودن سخته😘😘

خدا خونوادتو حفظ کنه عزیزم خداروشکر که شوهرت خوبیاتو میبینه  انشالله همیشه خوشبخت باشین در کن ...

ممنون عزیزم همچنین شما.

دوتامون شرایط درک میکنیم و سعی میکنیم باهم مشکلات حل کنیم هرچند گاهی بحثایی پیش میاد که اونم نباشه غیر طبیعی ولی شوهرم همیشه میگه اینو میدونم تو خیلی زحمت میکشی و بیشتر تویی که مارو دوست داری وگرنه هرکی بود شکایت میکرد و منم میبینم که شوهرم چقدر زحمت میکشه برای خانوادش و رفاه ما و خداروشکر میکنم که محتاج کسی نیستیم. 

من همیشه میگم خدایا شکرت واسه خانواده خوبی که دارم