2733
2739

خانومهای متاهل که گرفتار افسردگی شدین شده تو دوره افسردگی از همسرتون و زندگیتون بی دلیل زده شین؟حتی فکرکردن به شوهرتونم حالتونو بدکنه؟از زندگی مشترکتون ناامیدشین به هیچی تو زندگی مشترکتون علاقه نداشته باشین؟درمان شدین؟چطور؟

لطفا لطفا اگه خانومی هس که این حالات رو تو دوره افسردگیش تجربه کرده بیاد بگه تاماهم استفاده کنیم دوست من به افسردگی دچار شده خیلی شدید اونقد که دیگه حتی از کنار شوهرش موندن لذتی نمیبره تاحالام اقدام به درمان نکرده همشم فکرای منفی میزنه به سرش همیشم خواب آلودس لطفا اگه شمام این حالات رو تجربه کردین و حالا باهرچی درمان شدین بگین که منم بتونم به دوستم کمک کنم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من مجردم ۳۵ سالمه  ۳۰ کیلو اضاف کردم اصلا نمیرم بیرون وقتی ام میرم دوس دارم زود برگردم هیچ دوست ...

اضافه وزنو منم دارم تازه کلی ام مسخرم میکنن اما اونقد نیس من ۸۰کیلو وزنمه باید۶۰باشم همشم همه فامیلام مسخرم میکنن

حتما ببرش دکتر،با قرص درمان میشه به راحتی

الهی بمیرم دوستم همش میترسه میگه من میدونم زندگیم به هم میریزه همش فکرای منفی داره دیوونش میکنه میگه میترسم معتاد قرص شم

عزیزم باید برن دکتر روانپزشک ، یا روانشناس البته اول برن روانشناس خوب، اگر لازم بدونه میفرسته پیش روانشناس ، شاید مشکل دیگه ای داره ، گاهی یه کم خونی یا بالا پایین شدن هورمون توی بدن یاکمبود ویتامین ... میتونه اینجوری بشه

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
2738
عزیزم باید برن دکتر روانپزشک ، یا روانشناس البته اول برن روانشناس خوب، اگر لازم بدونه میفرسته پیش رو ...

یعنی بخاطر هورمونو کمبود ویتامین اینا انقد افسردگی شدید میشه که ادم از شوهرشم زده بشه؟

نمیدونم.میترسم ازاینکه قرصی بدن که بهش وابسته بشم وبدترم کنه.دارم خودم روی خودم کار میکنم

اره دوست منم ازهمین میترسه قدم برنمیداره واسه درمان اما بنظرمن باخود درمانی نمیشه چون ادم افسرده باید اراده قوی داشته باشه که اگه اراده قوی داشته باشه افسرده نمیشه که دوست بیچاره من ی روز اومد پیشم دیدم حال ی مو شونه کردن نداره اونقد حالش بده

یعنی بخاطر هورمونو کمبود ویتامین اینا انقد افسردگی شدید میشه که ادم از شوهرشم زده بشه؟

ببین عزیزم تغییر هورمونی توی بدن اگر طولانی مدت درمان نشه ، گاهی تاثیرش از یه بیماری خطرناک مهمتر میشه ، دوستم کمبود ویتامین دی داشت  شب و روز میخوابید

تغییرات هورمونی روی جاهای دیگه بدن هم تاثیر دارن

ببین عزیزم تغییر هورمونی توی بدن اگر طولانی مدت درمان نشه ، گاهی تاثیرش از یه بیماری خطرناک مهمتر می ...

اره دقیقا این دوست منم هروقت میزنگم خوابه همش خمیازه میکشه ازوقتی که اینطور شده ازمایشو باید متخصص زنان تجویز کنه؟

نمیدونم.میترسم ازاینکه قرصی بدن که بهش وابسته بشم وبدترم کنه.دارم خودم روی خودم کار میکنم

افرین اگر واقعا ارده قوی داری خودت کمک کن به خودت ، مثلا ورزش کن ، دوست پیدا کن و باهم برنامه ریزی کنید برای انجام کارهاتون و خودتو سرگرم کن 

اما متاسفانه کسانی که غرق میشن تو این حال دیگه ارادشون اونقدرا قوی نیست

2706