2737
2734
عنوان

توروخدابیاین یه لحظه😭

183 بازدید | 25 پست

باکسی درارتباطم وسه ساله باهمیم واین رابطه جدی بوده اومدن خواستگاری و.. یه سنگایی افتادتوکارمون.. جداازاون دوسه ماهه رابطمون بهم ریخته وخیلی بهم میپریم امروزبهش گفتم علاوه من احترام وارامش میخوام تورابطه اگه کوچکترین بی احترامی بهم بشه دیگه نیستم اونم گفت اوکی منم شرایطی دارم نمیخوام هرهفته ببینیم همومن ادم بیرون رفتن و.. نیستم تاالانم همش بخاطراین بوده ک توناراحت نشی..خودم دیگه اعصابم نمیکشه.. دوحالت بیشترتوذهن من نیست.. یک اینکه داره بهم خیانت میکنه ومیخوادتایم خالی کنه دواینکه واقعامریض ودوست داره استراحت کنه وتنهاباشه و... دارم به جدایی فک میکنم گرچه خیلی سخته برام

نظرشما چیه؟ بنظرتون چرااینجوری میگه؟ چیکارکنم؟ 

(دوباره تاپیکوزدم چون هیچکی جواب ندادلطفاکمک کنین مغزم نمیکشه دیگه😭) 

برای منم پیش اومده

۲سال با یکی دوست بودم که اینجوری شد

هرچی دست و پا زدم نشد که نشد

آخرش بی خیالش شدم هرچند سخت بود

بعد ۱سال اومد به پام افتاد برگردم ولی من عاشق نامزدم شده بودم و گفتم برای همیشه در حسرت من میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برای منم پیش اومده ۲سال با یکی دوست بودم که اینجوری شد هرچی دست و پا زدم نشد که نشد آخرش بی خیالش ...

کاش این اتفاق برامنم بیفته.. بهت میگف میخوادکمترببینتت؟ 

2740
کاش این اتفاق برامنم بیفته.. بهت میگف میخوادکمترببینتت؟ 

آره گفت کمتر همدیگرو ببینیم

منم تصمیم گرفتم کم محلی کنم

بعد میدیدم عین خیالش نیست ولی من می‌ساختم از دوریش

وقتی هم بهش میگفتم مثل قبل باش میگفت من از اول همینطوری بودم

خلاصه اونقدر عذابم داد که بی خیالش شدم

و چقدر کار خوبی کردم

منظورش اینه هرهفته همونبینیم مثلایه هفته درمیون بریم بیرون

منم با یه نفر دوستم وقتی هر روز صحبت می کنیم می زدیم به توپ و تار هم ولی از هم دور میشدیم بیشتر دلمون برا هم تنگ میشد ، به دلت بد نیار پسرا خیلیها این مدلی اند بهشون بچسبی بدتر ازت فرار می کنن

اره خب ولی ب نظرمن هفته ای یباراصلازیادنیس ک حالتبشه دوهفته یکبار

شاید حالا ک قصدتون ازدواجه میخاد پس انداز کنه

ولی کم محلی ب نظر من راه خوبی نیس چون سرد میشه ازت

اتفاقا باید خیلی گرم تر از قبل باهاش باشی ک اگ بخاطر کمبودی میخاد کمتر ببینتت اون کمبوده جبران شه

ᴰᴿᴱˢˢ ᴰᴱˢᴵᴳᴺᴱᴿ☺️�✌
آره گفت کمتر همدیگرو ببینیم منم تصمیم گرفتم کم محلی کنم بعد میدیدم عین خیالش نیست ولی من می‌ساختم ...

وای چقداین ادمی که میگی شبیه دوست پسرمنه.. دقیقاهمین حرفاروبه منم میزنه اینم.. میگه ازاول همین بودم اصلاهیچی عین خیالش نیس حتی بگم خدافظ من رفتم واسه همیشه احتمالافقط بگه خدافظ

شاید حالا ک قصدتون ازدواجه میخاد پس انداز کنه ولی کم محلی ب نظر من راه خوبی نیس چون سرد میشه ازت ا ...

اخه بیرونم میریم خرج انچنانی نیس ک بخوادپس اندازکنه..درموردازدواجم میگه متزلزلم ونظرم عوض شده هرروزیه چیزی میگه حس میکنم دوقطبیه

اخه بیرونم میریم خرج انچنانی نیس ک بخوادپس اندازکنه..درموردازدواجم میگه متزلزلم ونظرم عوض شده هرروزی ...

خب اگ شک دارع ک توام بیشتر درموردش فک کن بحث یه عمر زندگیه 

ᴰᴿᴱˢˢ ᴰᴱˢᴵᴳᴺᴱᴿ☺️�✌