2733
2734

بچه ها من میخوام یه آدمی برای همیشه از جایی که هستم بره و دیگه نبینمش شما چه راهی پیشنهاد میکنید؟

منم میخوام🙄

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واییییی از من بدتر دیگه هیچکی نیست یکی هس خیلی آویزونمه فامیلم هست هرشب هرشب میبینمش چیکار کنم اخه من😢

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
2738
بچه ها تو نت سرچ کنید یک عالمه دعا هست میاد من دعای همسایه بد رو خوندم رفت از اونجا از نتم برداشتم

من‌مینرسم بخونم

میترسم برعکس شه

مثلا سایت دعاجو هست ولی من میترسم😔

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
بچه ها تو نت سرچ کنید یک عالمه دعا هست میاد من دعای همسایه بد رو خوندم رفت از اونجا از نتم برداشتم

اخه شنیدم ک هردعایی رو نخونین

ممکنه برعکس جواب بده

میگن هرچی باید منبع درستی داشته باشه

یا مثلا بعضی دعاهارو نوشته به اذن استاد🙄🙄🙄

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞
میشه شک‌نکن میشه توجهت رو از روش بردار  و فقط وقتی به ذهنت اومد به نقاط مثبتش توجه کن حتی اگه ...

میترسم بیشتر جذب بشه  یعنی اگه ذهنم رو به جنبه های مثبتش جلب کنم میره؟

ینی تا ایمانت به کارما و قدرت درون و کائنات و....  تقویت نکنی و اعتقاد قلبی مثل اعتقاد ما به خ ...

عزیزم باورت نمیشه الان نزدیک به دو ساله انقدر دعا خوندم و نذر و نیاز کردم، و ... ولی فایده ای نداره

نمیدونم واقعا باید چیکار کنم

2706