2737
2734
عنوان

کیا طلاق گرفتن با بچه

445 بازدید | 59 پست

میشه بهم دلداری بدین یا از خودتون بگین که چیا شد و از چیا میترسیدین. 

بچه دارم. هی تهدیدم میکنه که هروقت بچه هارو بگیرم نمیذارم ببینی. شیشه میکشه خیلی میترسم. شوهرای شمام تهدید میکردن بعدا عملی کردن. شمام دعوا داشتین موقع طلاق. برای ملاقات بچه هارو میبردن به موقع میاوردن؟ چیکار کنم خیلی گرفتار شدم😔

لطفا ی صلوات بفرستین هدیه ب امام زمان❤

درصورتی که به مشاوره حقوقی احتیاج دارید من میتونم کمک تون کنم. 

وکیل کانون وکلای دادگستری (حق الوکاله: مطابق بخش نامه رسمی قوه قضاییه و تعرفه قانونی)    دعاوی خانوادگی:طلاق،مهریه، حضانت،اثبات زوجیت، اثبات نسب، استرداد جهیزیه و... دعاوی کیفری:کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع، ترک انفاق، افشای اسرار خصوصی و...دعاوی حقوقی:اختلافات ناشی از قرارداد، انحصار وراثت، دعاوی مربوط به چک، مطالبه وجه، الزام به انجام تعهد، اثبات مالکیت، استرداد وجه و... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وکیل دارم. از نظر قانونی سوالی ندارم. میخوام بدونم تو همه طلاقا این مشکلات هست. تهدید و ... بعد مشکل حل میشه یا ادامه داره

اولا نگران نباش دوما بشتگی به شخصیتش و کارایی که توو زندگی کرد داره اینکه ادمی هست که ترسو باشه یا تهدید فقط کنه میتونی ازش موقع طلاق حق حضانت بگیری و امضا کنه ک مزاحمت ایجاد نکنه

خدایا شُکرت❤🧿
2738
بچه هات پیش کی می مونن؟ چند تا داری؟

دو تا. پیش خودم. اومد ب زور ببره ندادم. میگه واسه ملاقات ببرم دیگه نمیارم و این روزارو تلافی میکنم

یه سوال

اگر مردی فوت کند و اموالی داشته باشه مثل ملک پول نقد ،اول مهریه زن رو ازش حساب میکنند وبهش میدن ، بعد سهم پدر و مادر مرد رو اگه چیزی بمونه؟

وکیل دارم. از نظر قانونی سوالی ندارم. میخوام بدونم تو همه طلاقا این مشکلات هست. تهدید و ... بعد مشکل ...

شغل داره؟

اگه شاغل باشه، نمی تونه فرار کنه و شما با قانون می تونی بچه هات و ببینی

خوشبختی همیشه به دست آوردن نیست گاهی وقتا باید از دست بدی
وکیل دارم. از نظر قانونی سوالی ندارم. میخوام بدونم تو همه طلاقا این مشکلات هست. تهدید و ... بعد مشکل ...

اره همه تهدید میکنن چون بلخره بچه اونم هست دیگه 

خدایا شُکرت❤🧿
اولا نگران نباش دوما بشتگی به شخصیتش و کارایی که توو زندگی کرد داره اینکه ادمی هست که ترسو باشه یا ت ...

چطور نگران نباشم. ادمیه که بره گم و گور بشه

2706