2733
2734
اره، تازه من دیدم تو یه دفتر نوشته بود احساس بدی دارم که عاشقانه به همسرم فکر نمیکنم، خیلی دلم شکست، ...

عزیزم شوهر من خیلی باهام تند رفتار میکنه...خیلی

بعضی وقتا دلم میخاد ازش دل بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم شوهر من خیلی باهام تند رفتار میکنه...خیلی بعضی وقتا دلم میخاد ازش دل بکنم

برای منم گاهی اینطوری میشه واکنش تندی نشون میده که مناسب اون موقعیت نیست یا تو وضعیتی هستم که نیاز به همدلیش دارم بدتر منو تو حال بدم تنها میزاره، دلم برای خودشم میسوزه 

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 

واي دست رو دلم نزار 

من حس ميكنم دارم پير ميشم ديگه 

لعنت به ساعت و روزي ك ديدمش 💔

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2738
بعضی وقتا فک میکنم دوسم نداری بعضی وقتا برعکس  خودمم موندم توش مخصوصا این چند ماه اخیر که یه ل ...

چندسالشه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
وای چرا خب نوشته

یه دفتر بود که رقتاراشو دیدم تحلیل کرده بود، شیوه زندگیش و رفتاراش با اطرافیان و مشکلات کار و... داشتم قفسه کتابا رو مرتب میکردم دیدم ته کتاباست، احتمالا خودشم یادش رفته نوشته🙄ولی خیلی شکستم اینکه بفهمی بعد 9 سال عشقش نبودی، البته کسی تو زندگیش نیست مطمئنم، ازین لحاظا فوق العاده انسانه 

من سیب به سیب، انار به انار محکوم به خوشبختی بودم در عصرهای مختلفِ بسیار... 

منم همین حسو داشتم بعدش شوهرم علنی گفت همش دنبال راه چاره هستم.میگه اخلاقتو خوب کن منم خود به خود خوب میشم.

منم خیلی زودرنج و حساسم یعنی بهم بگه نه  ناراحت میشم.کسی میدونه چیکار کنم؟

کاربری قبلیم ترکیده چرااااا اخه🥴🥴🥴

منم الان چند ماه عقدم دریغ از یک ذره محبت.بفهمه خوبه جزمی. منو نمیبینه.گاهی اوقات اصلا یک پیام بهم نمیده ولی داخل اینستا برای دخترای که برهنه نیست هزارتا قربون صدقه میره بازم بگم 

2706