2737
2739
عنوان

یه روزی میشه مثل قبل بشه جهان؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وحشتناک تر از کرونا این گرونی لحظه ای هس که دیگه باید حسرت همه چیز به دلمون بمونه

و بدبخت تر از اون اون هایی هستن ک بخاطر کرونا یا مشتریشون کم شوه یا کارشونو از دست دادن

2728
یعنی یک و نیم سال دیگه؟؟؟

اره نزدیک دوسال

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

وای من کلاسام همه کنسل شدن😭😭دلم تنگ شده براشون😭😭🥺🥺

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2740

اون موقع یا پیریم یا مردیم

من ازخونه موندن ،تفریح نداشتن،تحمل غرغرا و سروصدای مادر غرغروم که فقط دعوا داره افسرده شدم

دلم میخواد خودمو بکشم

حال روحیم خیلی خرابه

خیلی تنهام هیچکسو ندارم

بیزارم از زندگی

کاش خدا قبل از اینکه خودمو بکشم منو بکشه

کلاس چی؟

موسیقی

یه ماه باز شد

دوباره دو هفته پیش بخاطر موج سوم بسته شدن

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

بازم خداروشکر کنیم که تو خونه هامون راحت جای گرم و نرم بلاخره یه غذایی هم هست کم و بیش قرنطینه هستیم نه تو خیابون هوای سرد و اواره مواظبت کنیم چیزی نمیشه بعدشم عمر هرکسی تموم شه چه باکرونا چه تصادف چه تو خواب تموم میشه پس امیدوارانه زندگی کنیم 

تا خدا با من است زمانه با من است .
اون موقع یا پیریم یا مردیم من ازخونه موندن ،تفریح نداشتن،تحمل غرغرا و سروصدای مادر غرغروم که فقط دع ...

منم با اینکه شوهر دارم تنهام چون از بس فشار رو اونه اصلا گوش نمیده دو کلمه ک من حرف میزنم چی میگم انگار مجبور ب زندگی هستیم