2733
2739
عنوان

یه روزی میشه مثل قبل بشه جهان؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 77 پست
وحشتناکترازکروناگرونیه گوجه کیلو۱۴ اصلامرغ نیست دیروزهرجامیرفتیم نداشتن

دیروز رفتم گوجه بخرم سالاد شیرازی درست کنم گفت کیلو 14 گوجه هایی که برداشته بودمو ریختم و اومدم . آدم حالش از زندگی دیگه بهم میخوره .

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیروز رفتم گوجه بخرم سالاد شیرازی درست کنم گفت کیلو 14 گوجه هایی که برداشته بودمو ریختم و اومدم . آد ...

تو باز جراتشو داشتی من از بس میترسم برم دو تا چی بخرم چون گرونه اونم خیلی گرون اصلا میترسم برم سمتش ک دیگه اینکارو هم کنم... کلا یه مدت ۰ند روزه نیبینی گوجه نداریم

2731
امیدوارممم از خدامه و ارزومه ان شاالله

مطمئن باش این مریضیا تو تاریخ زیاد بوده صد سال پیش انفولوانزا اسپانیایی تو کل دنیا پخش شد و پنجاه میلیون از جمعیت دنیا مرد و جالبه بدون اینکه واکسنش بیاد بعد دوسال کلا ویروس از بین رفت البته تلفات اون زمان زیاد بود چون علم مثل الان پیشرفت نکرده بود قبلش هم مریضیهایی مثل ابله و وبا و...اخرش تموم شد اینم تموم میشه فقط لازمه یه چن ماهی رعایت کنیم تا واکسن بیاد اونموقع حداقل افراد پرریسک واکسینه میشن و امار مرگ و میر پایین میاد و ویروس کم کم جمع میشه چون زنجیره انتقالش با واکسینه قطع میشه

مطمئن باش این مریضیا تو تاریخ زیاد بوده صد سال پیش انفولوانزا اسپانیایی تو کل دنیا پخش شد و پنجاه می ...

میگم فقط امیدوارم.... اصلا هیچ امیدی خودم ندارم

2740
اگه تا ۲ ۳ سال دیگه هم تموم شه باز باید رعایت کنیم که برنگرده ایشالله ۱۰ ۱۵ سال دیگه خوب بشه اگهههه ...

این چه چیزایی که میگید با روح و روان بقیه بازی میکنید استرس بیشتر از کرونا داره مردم رو نابود میکنه میگم خود سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد این ویروس کمتر از دوسال قابل کنترل میشه و وقتی مردم واکسینه شن دیگه ویروس نمیره که ده سال دیگه بیاد مگه الان ما ااکسن سل رو زدیم دیگه شاهد اپیدمی سل نیستیم با اینکه اینهمه سال میگذره

درضمن درمورد واکسن هم خدا رو شکر پیشرفتها خیلی خوب بوده و مطمئنا تا یکی دو ماه بعد تاییدیه میگیرن 

این چه چیزایی که میگید با روح و روان بقیه بازی میکنید استرس بیشتر از کرونا داره مردم رو نابود میکنه ...

من از بس خبرهای ضد و نقیض شنیدم دیگه هیچ امیدی ندارم

2706