2733
2734
عنوان

ابروم رفته بیایید دلدلریم بدید حداقل

| مشاهده متن کامل بحث + 7176 بازدید | 186 پست
اتفاق واقعا گاها دست ادم‌نمیشه من اصلا نمیدونم چطور شد! اخه حتی آثارشو هم نداشتم بگم مثلا دسشویی دار ...

از شانست بوده وگرنه این دیگه چی بود ،ابرو ریزی باور کن تا بخوابه میخنده بیدار بشه میخنده بهت،حالا،ببین،اومد پیشت،هم،از،خنده ریسه میره 😂😂😂😂

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
وااااااای من بودم،التماسش میکردم طلاقم بده میرفتم،که میرفتم ،😂😂😂😂😂

وااااي يادش ميوفتم ميخوام بميرم يعنييي🤦‍♀️😂😂😂 

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونقدر ک برای طرف خنده داره برا صاحبش وحشت ناک،و عذاب،آوره😂😂😂😂😂

آره دقيقا اون از خنده نميتونست از زمين بلند بشه منم رفتم تو اتاق قايم شدم از خجالت 😁😁😂😂

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
2728
آره دقيقا اون از خنده نميتونست از زمين بلند بشه منم رفتم تو اتاق قايم شدم از خجالت 😁😁😂😂

وااااااای خدااااا، 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂دیگه سوژه شدی رفت ،

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
وااااااای خدااااا، 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂دیگه سوژه شدی رفت ،

😂😂😂😂 هنوز كه هنوزه ميگه بعضي وقت ها و ميخنده تا پير بشم اين سوژه همراه من هست 😬😬😬😂😂

به مرور زمان حل میشه گل نگران نباش

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2738

😂😂😂😂حلالم کن خندیدم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

عیب نداره بابا خب یه چیز طبیعیه چیکار کنی عادی میشه😂

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706