2737
2734
عنوان

کرونا دارم بگین چیا نباید بخورم

153 بازدید | 20 پست

چه مواد غذایی ای منعه برای کرونا؟؟؟

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سرخ کردنی و شیرینی 

میگن شیر خوب نیست، الان شام شیربرنج داریم نمی‌دونم بخورم یا نه

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
2740
چیزای سرد نخور دوغ و ماستم شنیدم بده

شیربرنج بخورم یا نه؟ ⁦☹️⁩

لبنیات اصلا نخور سردی نخور مرغ برنج خیلی سرده نخور اصلا گوشت گوسفندی بخور گوشت گاو نخوری

اوه چی بخورم پس :( همش شد نخور

نشنیده بودم شیر بده😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

مایعات بخور و آبگوشت ماهیچه قیمه ریزه آناناس استراحت دوش آب گرم و آرامش😊

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
بدن درد نداری

نه

آزمایش خونم مثبت بود

حالا خانواده میگن کرونا نیست اگر باشه تب می‌کنی و بدن درد داری

می‌خوان مجبورم کنن سیخ کنم تو دماغم از اون تست وحشتناکا

2706