2737
2739
عنوان

دارم میرم زایمان کنم توروووخدا برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

برای ی دختر سه روز دعا کن،،نمقتونم مشکلش بگم فقط دعا کن خدا بهش رحم کنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731

باشه قربونت نگران نباش برات دعا میکنم انرژی مثبت میفرستم برات کللللی به  امام زمان بگو حواسش بهت باشه من موقع جراحی نذر صلواتشون میکنم قشنگ حضورشونو حس کردم ارامش 😻🌸🌼🌈💜💛💚انشالله با نی نی کوچولوت سالم و سرحال باشی💕💕💕💕💕 

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2738

آمپول فشار رو میزنن که نی نی راحت تر به دنیا بیاد 😍

اصن استرس نداشته باش به اون لحظه ای فک کن که به هوش اومدی بعد نی نیو میارن تو واسه اولین بار بغلش میکنی اونقد کوچولوعه که دلت براش ضعف میره هم دلت گریه میخواد هو یه عالمه خوشی تو دلته 😍😊

اگه میخواین قربون صدقه کسی برین، شمالی یاد بگیرین.. یه ♡بلامیسر♡ میگی قشنگ تو دل طرف میشینه... دیگه ♡ تی جانِ رِه بیمیرم ♡ که جای خود داره 😍😍😍😍                      شمالیشونم 😎😎😎😎😎

ان شاءالله ب سلامتی بدنیا بیاد راحت وآسون، سه بار سوره توحیدو بخون و ب حضرت فاطمه هدیه کن، بعد زایمانت ان شاءالله بهم بگو علائمت برا کم شدن آب چی بود

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون
2706