2752
2734
عنوان

بیاید اسم دوست پسرا و شوهراتونو بگید 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان با 5 نفری در حال آشنایی ام. دوست پسرم نیستن

شما جدیدش بهزاد رو  در نظر بگیر

اسمش هم مث خودش باکلاسه 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2731

جوااااااد😍😘😜

قربونش برم هنوز ازدواج نکردیم باهم 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

اسمه نامزدم محمد😘😘😘اسمه نامزد عنتر قبلیمم سعید بود از خودشو اخلاقشو اسمش متنفرم

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

ماشالا زیاد بودن 

به نام خدا 

حامد 

امیر

علی

سیامک

رضا

مرتضی

اصغر

هامون

میثم

و

......

و آخرشم 

آقا رضا گل باقالی گل گلاب

خیلی خوشحالم هوا عالیییییه آفتابی براق و صاف👍👎👍👏👏👏🙌🙌🙌
برای جلوگیری از شناسایی نمیتونم بگم😅 اسم یکی از کوه های تبریز دیگه ببین کدومش اسم پسره😁 اولشم س ...

سهند سبلان😁

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2706